Rajdy na orientację: Szuter Rally oraz Yamaha Tourist Rally Cup Poland jeszcze w tym sezonie – zapisz się już dziś!

Informacja prasowa

W skrócie
  • Yamaha zaprasza na motocyklowe rajdy na orientację
  • Szuter Rally JURASSIC 2021 oraz Tourist Rally Cup 2021 jeszcze w tym roku!
  • Poczuj zew przygody i dołącz do grona motocyklowych zapaleńców, którzy wiedzą co oznacza zabawa w rajdowym stylu

Wielkimi krokami zbliżają się rajdy motocyklowe zaplanowane na koniec lata. Pierwszy z nich – rajd na orientację Szuter Rally JURASSIC 2021 rozpocznie się 26 sierpnia i potrwa od czwartku do niedzieli.

Tegoroczna edycja JURASSIC to iście pierwotna przeprawa przez malowniczą Jurę Krakowsko-Częstochowską, w większości prowadząca nieutwardzonymi drogami. Z kolei 18 września widzimy się w Warszawie na ostatniej w tym roku edycji jednodniowego Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2021 – tu czeka na nas ok. 150 km trasa asfaltowa z widokami z dala od popularnych tras.

Organizatorzy zapraszają do zgłoszenia udziału na stronie www.rajdymotocyklowe.com

Szuter Rally JURASSIC 2021 – 26-29 sierpnia

Szuter Rally to rajd dostępny dla dużych motocykli typu turystyczne enduro o pojemności silników powyżej 490 cm3, wszystkich marek. W zdecydowanej większości trasy prowadzić będą przez malownicze drogi nieutwardzone, na które organizator rekomenduje opony typu kostka. Każdy dzień Szuter Rally został dokładnie zaplanowany i podzielony na poszczególne etapy, wraz z punktami kontrolnymi. Na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody. Bazą rajdu jest Resort Jura w Kroczycach, gdzie nie zabraknie czasu na wspólne biesiadowanie.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Yamaha Tenere 700 Rally Edition 2021: Czy warto dopłacać za rajdowe geny? [cena, zdjęcia, dane techniczne]

Zapisy dla chętnych do udziału w Szuter Rally odbywają się on-line, na zasadzie wyboru jednego z dwóch dostępnych pakietów:

  • „NA START”, w cenie 400 zł (plus 400 zł za pasażera), zawierającego pełny asortyment materiałów rajdowych, nawigacyjnych, pomoc w transporcie, serwis, ubezpieczenie oraz możliwość rywalizacji o cenne nagrody ,
  • lub „FULL”, w kwocie 900 zł (plus 900 zł za pasażera), powiększonego o noclegi i wyżywienie na trasie.

Zarejestruj się już dziś na stronie wydarzenia, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły.

Yamaha Tourist Rally Cup Poland 2021 – 18 września

Alternatywę dla szutrowych tras stanowi jednodniowy Tourist Rally Cup, którego przebieg w 98% obejmuje drogi asfaltowe. Rajd nie odbywa się na czas, lecz zachęca do turystycznego podziwiania tego, co nieodkryte na Mazowszu, przy pomocy nawigacji roadbook. Bazą rajdu trzeciego etapu 2021 jest autoryzowany salon Yamaha Uhma Bike w Warszawie, skąd startują uczestnicy.

Zapisy na Yamaha Tourist Rally Cup odbywają się on-line. Pakiet „NA START”, w cenie 150 zł za kierowcę oraz 70 zł za pasażera, obejmuje opłatę za udział w rajdzie, koszulki okolicznościowe, materiały rajdowe i sponsorskie, nawigację, ubezpieczenie oraz możliwość rywalizacji o cenne nagrody, w tym także nagrodę specjalną „najlepszy pasażer”.

Wspólnie z organizatorami i Yamahą zapraszamy do wspólnej zabawy i rejestracji na stronie wydarzenia.

Do zobaczenia!

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button