Aktualnie czytasz:
Poznań Motor Show przeniesione na 2021 rok
1

Jedna z większych motoryzacyjnych imprez w tej części Europy nie odbędzie się w tym roku. Została podjęta decyzja o przeniesienie wydarzenia na rok 2021.

Zarząd grupy MTP (Międzynarodowych Targów Poznańskich) zdecydował o przeniesieniu wydarzenia na następny rok. Początkowo termin imprezy został przeniesiony na czerwiec, ale wciąż niepewna sytuacja dotycząca organizacji imprez masowych powoduje, że kolejne odraczanie terminu Motor Show wydaje się być pozbawione sensu.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, w trosce o jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branża motoryzacyjną, zarząd grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok. Oficjalną datą wydarzenia jest 8-11 kwietnia 2021 roku.

Motoryzacyjne wydarzenia nie opuszczają całkowicie kalendarza imprez organizowanych w tym roku w obiekcie MTP. Tematyka motoryzacji zagości jeszcze w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2-4 października 2020 odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce - Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października 2020, targi Eko Flota. A w terminie 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show. Na wszystkie te wydarzenia serdecznie Państwa zapraszamy!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show, co roku przyciągają największych pasjonatów zabytkowej motoryzacji, chcących zarówno obejrzeć odrestaurowane auta jak i kupić wymarzonego klasyka. Najpiękniejsze samochody XX wieku są tu prezentowane przez automobilkluby, wystawców indywidualnych oraz firmy zajmujące się renowacją klasycznych pojazdów. Fani klasyków będą mogli  poznać tajniki renowacji pojazdów, przekonać się, jak tchnąć drugą młodość w pojazdy tunningowane czy też zaplanować kupno własnego klasyka na giełdzie pojazdów zabytkowych.

Caravans Salon Poland to jedno z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Podczas 3 dni imprezy, swoją ofertę pokazują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Odwiedzający mogą obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni. Dodatkową atrakcją jest niewątpliwie Ogólnopolski Zlot Caravaningowy oraz liczne spotkania i prelekcje, podróżników czy dziennikarzy branżowych.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Targi EkoFlota - Motoryzacja Przyszłości to szeroka oferta z zakresu elektromobilności oraz motoryzacji ekologicznej. To nie tylko samochody, ale także kompletne rozwiązania wspomagające motoryzację ekologiczną, jak na przykład stacje ładowania wraz z systemami informatycznymi do ich obsługi, a także zaawansowane instalacje gazu LPG.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
  • jas13
    29 kwietnia 2020 at 23:49

    Widzę, że „Warszawskie” Expo znowu przenieśli, tym razem z Czerwca na koniec Sierpnia. Coś się chyba nie doczekamy na tegoroczne premiery na jakiś targach w Polsce