Poznaj nowe funkcje Skuterowo.com

Nowe, szybsze serwery i więcej możliwości w zakresie społecznościowym dla każdego zarejestrowanego użytkownika. To wyniki kolejnej modernizacji najpopularniejszego polskiego serwisu o tematyce skuterowej - Skuterowo.com.

2.6 mln odsłon na przestrzeni ubiegłego sezonu, - wzrost o ponad 300% w porównaniu z analogicznym okresem 2010 roku zmusił operatora Skuterowo.com do przeprowadzenia kolejnych czynności mających na celu usprawnienie działania portalu w nowym sezonie. Ewolucja platformy to również stałe rozwijanie jego funkcji, zwłaszcza społecznościowych.

Od dziś wszyscy zarejestrowani użytkownicy Skuterowo.com posiadają możliwość tworzenia własnych galerii. To dodatkowy sposób dzielenia się własną pasją, dokonaniami i doskonała okazja do pokazania swoich dwóch kółek światu. Co ważne użytkownik może dodawać nieograniczoną liczbę fotografii i to oczywiście za darmo.
Skuterowo.com zadbało również o prywatność. W ustawieniach swojego profilu można zastrzec sobie reguły prezentacji strony profilowej wraz z galerią.
Nowy mechanizm obsługuje pliki graficzne o rozszerzeniach JPG, GIF oraz PNG. Waga jednostkowa pliku nie powinna przekraczać 0.6 MB. Jest to podyktowane chęcią ochrony użytkowników przeglądających fotografie o słabszych parametrach technicznych łącza. Grafikę można przesyłać do strony profilowej zarówno z dysku twardego komputera, jak również za pośrednictwem łącza URL poprzez specjalny formularz wykonany w technologii AJAX będący integralną częścią profilu każdego użytkownika.

Chcesz sprawdzić nowe możliwości Skuterowo.com? Zarejestruj się teraz.

Inne publikacje na ten temat:

14 opinii

  1. Wszystkie nagrody z konkursu mikołajkowego zostały wysłane dawno temu.
    Skuterowo.com nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia listów przez PP.

  2. 7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 7 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.

    Potwierdziłem bodajże 7 grudnia,więc do 14 grudnia powinni wysłać,wątpię w to że pocztą szło by prawie miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button