Aktualnie czytasz:
Poznaj nowe funkcje Skuterowo.com

Nowe, szybsze serwery i więcej możliwości w zakresie społecznościowym dla każdego zarejestrowanego użytkownika. To wyniki kolejnej modernizacji najpopularniejszego polskiego serwisu o tematyce skuterowej - Skuterowo.com.

2.6 mln odsłon na przestrzeni ubiegłego sezonu, - wzrost o ponad 300% w porównaniu z analogicznym okresem 2010 roku zmusił operatora Skuterowo.com do przeprowadzenia kolejnych czynności mających na celu usprawnienie działania portalu w nowym sezonie. Ewolucja platformy to również stałe rozwijanie jego funkcji, zwłaszcza społecznościowych.

Od dziś wszyscy zarejestrowani użytkownicy Skuterowo.com posiadają możliwość tworzenia własnych galerii. To dodatkowy sposób dzielenia się własną pasją, dokonaniami i doskonała okazja do pokazania swoich dwóch kółek światu. Co ważne użytkownik może dodawać nieograniczoną liczbę fotografii i to oczywiście za darmo.
Skuterowo.com zadbało również o prywatność. W ustawieniach swojego profilu można zastrzec sobie reguły prezentacji strony profilowej wraz z galerią.
Nowy mechanizm obsługuje pliki graficzne o rozszerzeniach JPG, GIF oraz PNG. Waga jednostkowa pliku nie powinna przekraczać 0.6 MB. Jest to podyktowane chęcią ochrony użytkowników przeglądających fotografie o słabszych parametrach technicznych łącza. Grafikę można przesyłać do strony profilowej zarówno z dysku twardego komputera, jak również za pośrednictwem łącza URL poprzez specjalny formularz wykonany w technologii AJAX będący integralną częścią profilu każdego użytkownika.

Chcesz sprawdzić nowe możliwości Skuterowo.com? Zarejestruj się teraz.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
14 Komentarze
1 2
 • Zdjęcie profilowe przemco
  7 stycznia 2012 at 17:48

  Powinny być wysłane w takim terminie jak podano w regulaminie raczej.

 • Zdjęcie profilowe justii
  7 stycznia 2012 at 21:20

  Wszystkie nagrody z konkursu mikołajkowego zostały wysłane dawno temu.
  Skuterowo.com nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia listów przez PP.

 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  7 stycznia 2012 at 21:55

  Czyli nie dostanę smyczy,zaginęła w akcji.

 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  7 stycznia 2012 at 21:58

  7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 7 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.

  Potwierdziłem bodajże 7 grudnia,więc do 14 grudnia powinni wysłać,wątpię w to że pocztą szło by prawie miesiąc.