Aktualnie czytasz:
Pomóżmy motocyklistce! Zakręcona na punkcie MotoGP Nelly zbiera na poważną operację
0

Nelly, 23-latka zakręcona na punkcie MotoGP, potrzebuje naszej pomocy. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Koszt operacji jest ogromny – sięga 600 000 zł. Ale wspólnymi siłami wszystko jest możliwe.

Dowodem na to jak bardzo w środowisku motocyklowym lubiana jest Nelly, jest fakt, że zbiórkę prowadzi Fabio Alberti – prawa ręka szefa zespołu LCR Honda z MotoGP (tego, dla którego jeździ np. Cal Crutchlow). Nelly zresztą zakręcona na punkcie GP jest od lat, a osobiście miałem przyjemność z nią pracować dawno temu w pierwszym portalu o tematyce Grand Prix w Polsce.

Dziś ta uśmiechnięta 23-latka potrzebuje naszej pomocy. Jak możemy wyczytać w opisie na Pomagam.pl:

Nelly to 23-latka mająca duże problemy ze zdrowiem od samego urodzenia. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Cała historia Nelly znajduje się w załączonym materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych, które ma od samego urodzenia. Obecnie potrzebuje operacji, której koszt jest ogromny, sięga 600 000 złotych! Dwa zabiegi operacyjne mają zostać przeprowadzone w szpitalu Santa Cecilia Hospital we włoskiej miejscowości Cotignola, przez doktora Francesco Lolli i jego zespół.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Rozpoczęliśmy już zbiórkę zagraniczną, a teraz startujemy w Polsce. Chcemy umożliwić wpłaty zarówno w euro, jak i w złotówkach.

WAŻNE: Koniecznie obejrzycie powyższy film, gdzie nie dość, że możecie poznać Nelly, to cała procedura jest także dokładnie wytłumaczona.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zbiórka odbywa się dwutorowo:

Wpłat można dokonywać także poprzez PayPal: donate@unoallavolta.org

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%