Aktualnie czytasz:
Pomóżmy motocyklistce! Zakręcona na punkcie MotoGP Nelly zbiera na poważną operację
0

Nelly, 23-latka zakręcona na punkcie MotoGP, potrzebuje naszej pomocy. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Koszt operacji jest ogromny – sięga 600 000 zł. Ale wspólnymi siłami wszystko jest możliwe.

Dowodem na to jak bardzo w środowisku motocyklowym lubiana jest Nelly, jest fakt, że zbiórkę prowadzi Fabio Alberti – prawa ręka szefa zespołu LCR Honda z MotoGP (tego, dla którego jeździ np. Cal Crutchlow). Nelly zresztą zakręcona na punkcie GP jest od lat, a osobiście miałem przyjemność z nią pracować dawno temu w pierwszym portalu o tematyce Grand Prix w Polsce.

Dziś ta uśmiechnięta 23-latka potrzebuje naszej pomocy. Jak możemy wyczytać w opisie na Pomagam.pl:

Nelly to 23-latka mająca duże problemy ze zdrowiem od samego urodzenia. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Cała historia Nelly znajduje się w załączonym materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych, które ma od samego urodzenia. Obecnie potrzebuje operacji, której koszt jest ogromny, sięga 600 000 złotych! Dwa zabiegi operacyjne mają zostać przeprowadzone w szpitalu Santa Cecilia Hospital we włoskiej miejscowości Cotignola, przez doktora Francesco Lolli i jego zespół.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Rozpoczęliśmy już zbiórkę zagraniczną, a teraz startujemy w Polsce. Chcemy umożliwić wpłaty zarówno w euro, jak i w złotówkach.

WAŻNE: Koniecznie obejrzycie powyższy film, gdzie nie dość, że możecie poznać Nelly, to cała procedura jest także dokładnie wytłumaczona.

Zbiórka odbywa się dwutorowo:

Wpłat można dokonywać także poprzez PayPal: donate@unoallavolta.org

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%