Aktualnie czytasz:
Pomóżmy motocyklistce! Zakręcona na punkcie MotoGP Nelly zbiera na poważną operację
0

Nelly, 23-latka zakręcona na punkcie MotoGP, potrzebuje naszej pomocy. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Koszt operacji jest ogromny - sięga 600 000 zł. Ale wspólnymi siłami wszystko jest możliwe.

Dowodem na to jak bardzo w środowisku motocyklowym lubiana jest Nelly, jest fakt, że zbiórkę prowadzi Fabio Alberti - prawa ręka szefa zespołu LCR Honda z MotoGP (tego, dla którego jeździ np. Cal Crutchlow). Nelly zresztą zakręcona na punkcie GP jest od lat, a osobiście miałem przyjemność z nią pracować dawno temu w pierwszym portalu o tematyce Grand Prix w Polsce.

Dziś ta uśmiechnięta 23-latka potrzebuje naszej pomocy. Jak możemy wyczytać w opisie na Pomagam.pl:

Nelly to 23-latka mająca duże problemy ze zdrowiem od samego urodzenia. Jej największy kłopot to bardzo duża skolioza, która coraz bardziej uniemożliwia jej normalne funkcjonowanie. Cała historia Nelly znajduje się w załączonym materiale video, gdzie opowiada o problemach zdrowotnych, które ma od samego urodzenia. Obecnie potrzebuje operacji, której koszt jest ogromny, sięga 600 000 złotych! Dwa zabiegi operacyjne mają zostać przeprowadzone w szpitalu Santa Cecilia Hospital we włoskiej miejscowości Cotignola, przez doktora Francesco Lolli i jego zespół.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Rozpoczęliśmy już zbiórkę zagraniczną, a teraz startujemy w Polsce. Chcemy umożliwić wpłaty zarówno w euro, jak i w złotówkach.

WAŻNE: Koniecznie obejrzycie powyższy film, gdzie nie dość, że możecie poznać Nelly, to cała procedura jest także dokładnie wytłumaczona.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Zbiórka odbywa się dwutorowo:

Wpłat można dokonywać także poprzez PayPal: donate@unoallavolta.org

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%