Piaggio Typhoon: Z bliska

Jeden z największych hitów Piaggio. Uniwersalny, bezawaryjny i niesamowicie długowieczny. Na rynku wtórnym można spotkać niemal setki ofert używanych Typhoon'ów. Konstrukcja ta została doceniona na całym świecie przez kurierów i dostawców pizzy. Przedstawione Piaggio idealnie znosiło i znosi złe, pragmatyczne traktowanie. Zastanawiasz się nad jego zakupem? Warto wcześniej przyjrzeć się nieco bliżej miejskiemu wszędołazowi. Nie tylko na Skuterowo.com ale również w chwili zakupu używanego skutera.

[nggallery id=52]
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

  1. Tylko taka jedna uwaga: Jak motocykliści mówią, że najbezpieczniej w razie upadku jest jeździć w skórze, to mają na myśli materiał z którego wykonany jest kombinezon, a nie ściągnięcie koszulki, a tym bardziej kasku…

    Ale to już jest twój wybór ;)

  2. Aaaa jeżeli chodzi o Piaggio mam Piaggio Gilere Typhoon 1993r moze ktoś z was ma ten model i niech mi powie jakie u niego jest spalanie. Bo u mnie wynosi jakies 6-7l na 100km.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button