Test Peugeot Satelis 125: druga młodość Francuza w Polsce

Peugeot Satelis to jeden z największych skuterów o pojemności 125 cm3 francuskiego producenta. Można nim jeździć mając w kieszeni samochodowe prawo jazdy. Jak na Francuza przystało jest elegancki i komfortowy.

Skuter zasilany jest jednocylindrowym, chłodzonym cieczą, silnikiem o mocy 15 koni. Maksymalna prędkość to 115 kilometrów na godzinę, a średnie spalanie to prawie 4 litry na 100 kilometrów. Nie nie jest to wartość oszałamiająca, ale te niedogodności rekompensują na inne cechy jednośladu. Na przykład gigantyczny jak na tego typu pojazd bagażnik, czy doskonale dopracowany komputer pokładowy. A także kilka innych ukrytych niespodzianek.

Inne publikacje na ten temat:

7 opinii

  1. Filip, dzięki za linka! Też mi się właśnie spodobał, wiosna się zbliża a tam mają naprawdę dobre ceny, jeszcze do tego nie mam do nich daleko, piona!

  2. Scooter.com.pl to jeden z lepszych sklepów/punktó, przynajmniej w mojej okolicy (Kraków), sam u nich kupowałem skuter peugeota – akurat nie ten, ale już drugi rok jestem bardzo zadowolony z mojej małej bestii :)

  3. A macie doświadczenia z punktami sprzedaży scooter.com.pl w innych częściach kraju? jak z obsługą – warto się wybrać, czy wciskają chłam i maja to gdzieś?

  4. nie wiem jak w innych czesciach polski, ale ogolnie maja fajne opinie w sieci, jak siedze na tych forach, to rzucilo mi sie jak dobrze pamietam kilka razy cos o nich, wiec ogolnie jak maja to, co chesz to warto sie nimi zainteresowac tak mi sie wydaje

  5. Francuzy w Polsce mają się bardzo dobrze :P i jak już kupować, to w salonie scooter, generalny importer, więc jest po prostu taniej niż normalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button