Aktualnie czytasz:
Pali się Most Łazienkowski w Warszawie: Cała konstrukcja jest zagrożona zawaleniem
0

Stołeczni strażacy walczą z ogromnym pożarem na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Jak informują strażacy, zagrożona jest konstrukcja mostu. Przeprawa została zamknięta dla ruchu. Ogień, który pojawił się od strony Saskiej Kępy, dotarł już do ponad połowy przeprawy.

Strażacy starają się chłodzić stalową konstrukcję mostu. Chodzi o to, by temperatura nie spowodowała odkształcenia jej elementów. Odkształceniu uległa natomiast już nawierzchnia jezdni. Jednak zagrożona jest cała konstrukcja wraz z jego instalacjami. Przeprawa prócz funkcji komunikacyjnej jest nośnikiem energii elenktycznej oraz gazu.

 
Czytaj
REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

  • 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
  • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
    • jazdy testowe Triumph
    • grill
    • 20% rabatu na odzież

Jak na ironię uszkodzeniu uległa nawierzchnia, która była remontowana zaledwie przed sześcioma miesiącami. Zamknięty Most Łazienkowski oznacza dla Warszawy drogowy paraliż i ogromne korki nie tylko w centrum, ale również w otoczeniu przeprawy siekierkowskiej i Mostu Poniatowskiego. Płonące estakady są niezwykle ważnym regionem komunikacyjnym Warszawy.

 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%