Aktualnie czytasz:
Pali się Most Łazienkowski w Warszawie: Cała konstrukcja jest zagrożona zawaleniem
0

Stołeczni strażacy walczą z ogromnym pożarem na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Jak informują strażacy, zagrożona jest konstrukcja mostu. Przeprawa została zamknięta dla ruchu. Ogień, który pojawił się od strony Saskiej Kępy, dotarł już do ponad połowy przeprawy.

Strażacy starają się chłodzić stalową konstrukcję mostu. Chodzi o to, by temperatura nie spowodowała odkształcenia jej elementów. Odkształceniu uległa natomiast już nawierzchnia jezdni. Jednak zagrożona jest cała konstrukcja wraz z jego instalacjami. Przeprawa prócz funkcji komunikacyjnej jest nośnikiem energii elenktycznej oraz gazu.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Jak na ironię uszkodzeniu uległa nawierzchnia, która była remontowana zaledwie przed sześcioma miesiącami. Zamknięty Most Łazienkowski oznacza dla Warszawy drogowy paraliż i ogromne korki nie tylko w centrum, ale również w otoczeniu przeprawy siekierkowskiej i Mostu Poniatowskiego. Płonące estakady są niezwykle ważnym regionem komunikacyjnym Warszawy.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%