Aktualnie czytasz:
Pali się Most Łazienkowski w Warszawie: Cała konstrukcja jest zagrożona zawaleniem
0

Stołeczni strażacy walczą z ogromnym pożarem na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Jak informują strażacy, zagrożona jest konstrukcja mostu. Przeprawa została zamknięta dla ruchu. Ogień, który pojawił się od strony Saskiej Kępy, dotarł już do ponad połowy przeprawy.

Strażacy starają się chłodzić stalową konstrukcję mostu. Chodzi o to, by temperatura nie spowodowała odkształcenia jej elementów. Odkształceniu uległa natomiast już nawierzchnia jezdni. Jednak zagrożona jest cała konstrukcja wraz z jego instalacjami. Przeprawa prócz funkcji komunikacyjnej jest nośnikiem energii elenktycznej oraz gazu.

Jak na ironię uszkodzeniu uległa nawierzchnia, która była remontowana zaledwie przed sześcioma miesiącami. Zamknięty Most Łazienkowski oznacza dla Warszawy drogowy paraliż i ogromne korki nie tylko w centrum, ale również w otoczeniu przeprawy siekierkowskiej i Mostu Poniatowskiego. Płonące estakady są niezwykle ważnym regionem komunikacyjnym Warszawy.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%