Aktualnie czytasz:
Pali się Most Łazienkowski w Warszawie: Cała konstrukcja jest zagrożona zawaleniem
0

Stołeczni strażacy walczą z ogromnym pożarem na Moście Łazienkowskim w Warszawie. Jak informują strażacy, zagrożona jest konstrukcja mostu. Przeprawa została zamknięta dla ruchu. Ogień, który pojawił się od strony Saskiej Kępy, dotarł już do ponad połowy przeprawy.

Strażacy starają się chłodzić stalową konstrukcję mostu. Chodzi o to, by temperatura nie spowodowała odkształcenia jej elementów. Odkształceniu uległa natomiast już nawierzchnia jezdni. Jednak zagrożona jest cała konstrukcja wraz z jego instalacjami. Przeprawa prócz funkcji komunikacyjnej jest nośnikiem energii elenktycznej oraz gazu.

Jak na ironię uszkodzeniu uległa nawierzchnia, która była remontowana zaledwie przed sześcioma miesiącami. Zamknięty Most Łazienkowski oznacza dla Warszawy drogowy paraliż i ogromne korki nie tylko w centrum, ale również w otoczeniu przeprawy siekierkowskiej i Mostu Poniatowskiego. Płonące estakady są niezwykle ważnym regionem komunikacyjnym Warszawy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%