Aktualnie czytasz:
Ostatnie odliczanie przed wielką imprezą rocznicową Harley-Davidson w Pradze
0

Rok 2018 jest 115 rokiem obecności marki Harley-Davidson® na rynku. Aby uczcić ten fakt z właściwym rozmachem, w dniach 5-8 lipca 2018 odbędzie się wielka impreza rocznicowa u naszych południowych sąsiadów, w pięknej czeskiej Pradze. Będzie to główna i największa europejska impreza zorganizowana przez Harley-Davidson z okazji 115 rocznicy. Będzie to również święto wszystkich motocyklistów.

  • Największa europejska impreza z okazji 115-lecia Harley-Davidson odbędzie się w Pradze, w dniach od 5 do 8 lipca
  • Wejściówki zakupili motocykliści i fani marki z 75 krajów - zapowiada się wielkie wydarzenie!
  • W dniu 4 lipca, tuż przed imprezą rocznicową odbędzie się koncert Rolling Stones 
  • W strefie Expo będzie można poznać całą historię H-D i zobaczyć ponad 150 wyjątkowych motocykli
  • Wielka parada motocyklowa w zabytkowym centrum Pragi
  • Festiwal Custom Bike, Dark Custom Arena i miasteczko H.O.G.
  • Gala Muaythai All Star Fight – zawodnicy z 35 krajów, w tym legenda Muaythai, tajski bokser Buakaw Benchamek
  • Jazdy próbne najnowszymi modelami Harley-Davidson 
  • Jazdy próbne i miasteczko Jeep®

Wieczór poprzedzający rozpoczęcie imprezy można spędzić z inną światową legendą, na koncercie Rolling Stones – na pobliskim lotnisku Letnany - w ramach trasy koncertowej „No Filter” (podobną są jeszcze bilety). A potem cieszyć się muzyką na żywo (m.in. The Hives) na imprezie rocznicowej - wystąpią zespoły grające rock, blues, reggae i rap – na 4 scenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

Obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla wszystkich. Bo najważniejsza jest jazda, duch wyścigów i nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy dzielą pasję jazdy na dwóch kołach. Dlatego do Pragi zaproszeni są wszyscy - obecni motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na motocyklu. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

W strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

Polskim akcentem będą pokazy jazdy Maćka DOP’a - jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie stuntera jeżdżącego na motocyklu Harley-Davidson.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Marka Jeep®, kluczowy partner największych imprez Harley-Davidson, zaprasza na jazdę próbną jednym z kultowych modeli. W strefie Jeep Lounge będzie można również kupić akcesoria sygnowane logo Jeep.

Bilety do nabycia i więcej informacji:  www.h-d.prague115.com

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%