Polska premiera nowego BMW R 18 2020: Historia kołami się toczy [wideo]

Oto krótki materiał wideo z polskiej premiery nowego niemieckiego krążownika. BMW R 18, czyli niemiecka wizja klasycznego motocykla i jednocześnie hołd dla kultowych już bawarskich bokserów sprzed 7 dekad, który został stworzony w oparciu o najnowsze technologie.
R 18 to motocykl dla tych, dla których model rNineT jest nadal zbyt nowoczesny i za mało ekstrawagancki. Ogromy silnik, niemałe gabaryty nadwozia i klasyczna czerń skąpana w dużej ilości błyszczących elementów.

Efekt wow każdy właściciel nowej R 18-ki dostaje w gratisie.

Przy tym motocyklu można przenieść się na chwilę w czasie, zwyczajnie gapiąc się na niego.

Nie ma z resztą co opowiadać. Zobaczcie sami na przygotowanych przez nas fotkach i materiale wideo. A najlepiej wybierzcie się do najbliższego salonu dealerskiego BMW, bo klimat tej maszyny ciężko należycie przenieść w wirtualny świat.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button