Aktualnie czytasz:
Nieoznakowany radiowóz zatrzymał… inny nieoznakowany radiowóz. Policjant stracił prawo jazdy
4

Nieoznakowany radiowóz zatrzymał… inny nieoznakowany radiowóz. Policjant stracił prawo jazdy

autor: Przemysław Borkowski20 czerwca 2018

Funkcjonariusz prowadzący nieoznakowanego Fiata Brava przekroczył prędkość o 60 km/h w terenie zabudowanym. Zatrzymał go kolega po fachu w BMW i… odebrał mu prawo jazdy.

Do dość niecodziennej sytuacji doszło w okolicach Łukowa. Jak podaje WP.pl, prawo jazdy stracił tam będący na służbie policjant prowadzący nieoznakowany radiowóz. Funkcjonariusz przekroczył prędkość o 60 km/h w terenie zabudowanym. Jego Fiata Bravę „nagrało” nieoznakowane BMW. 

Zdjęcie formalnego zapisu zdarzenia trafiło do sieci:

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

A w komentarzach…

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

To nie fejk, policjant Jaroniec jest wszystkim bardzo dobrze znany, bynajmniej w naszym powiecie 🙂jeździ nieoznakowanym BMW, i czesze każdego po kolei, aż szczena opada 🙂wyrabia normę wszystkich policjantów

Redakcja WP skontaktowała się z łukowską policją, która potwierdziła, że do zdarzenia doszło. Okazało się jednak, że zatrzymany funkcjonariusz prowadził działania operacyjne. Obecnie sprawa jest wyjaśniana.

Źródło: WP Moto

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
70%
Interesujące
22%
heh...
0%
Że co?
7%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Mateusz
  20 czerwca 2018 at 20:46

  Obszarze zabudowanym, nie terenie.

 • Janusz
  21 czerwca 2018 at 10:21

  nie ‚bynajmniej’ na miły Bóg , co za analfabeci….

 • Robal_pl
  21 czerwca 2018 at 10:25

  Tak, tak. Prowadził działania operacyjne… Oczywiście…

 • Robert
  14 lipca 2018 at 08:44

  W ogóle ciekawy temat 🙂 Przecież samochód służbowy nieoznakowany Policji, musi stosować się do przepisów ruchu drogowego dopóki nie wywali koguta na dach, lub inaczej nie uruchomi sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej 😉 Do tego momentu jeśli jedzie niezgodnie z przepisami SAM popełnia przestępstwo, te nieoznakowane radiole z kamerkami dopóki nie odpalą oznakowań ścigając kogoś stwarzają zagrożenie na drodze bo nie sygnalizują swojego niebezpiecznego zachowania na drodze 🙂 Przecież ścigając popełniającego wykroczenie, sami je popełniają i jeszcze pędzą na drugiego często na siłę… Dla mnie każdy nieoznakowany pojazd POLICJI nie sygnalizując swojego statusu pojazdu uprzywilejowanego, łamiąc przepisy ruchu drogowego stwarza zagrożenie i popełnia przestępstwo w majestacie niby prawa które ma Nas chronić na drodze… Powinni to skasować… Takie pościgi w końcu doprowadzą do wielkiej tragedii i ktoś w końcu się obudzi, ale życiem zapłacą niewinni…