Aktualnie czytasz:
Nieoznakowany radiowóz zatrzymał… inny nieoznakowany radiowóz. Policjant stracił prawo jazdy

Nieoznakowany radiowóz zatrzymał… inny nieoznakowany radiowóz. Policjant stracił prawo jazdy

autor: Przemysław Borkowski20 czerwca 2018

Funkcjonariusz prowadzący nieoznakowanego Fiata Brava przekroczył prędkość o 60 km/h w terenie zabudowanym. Zatrzymał go kolega po fachu w BMW i… odebrał mu prawo jazdy.

Do dość niecodziennej sytuacji doszło w okolicach Łukowa. Jak podaje WP.pl, prawo jazdy stracił tam będący na służbie policjant prowadzący nieoznakowany radiowóz. Funkcjonariusz przekroczył prędkość o 60 km/h w terenie zabudowanym. Jego Fiata Bravę „nagrało” nieoznakowane BMW. 

Zdjęcie formalnego zapisu zdarzenia trafiło do sieci:

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

A w komentarzach...

To nie fejk, policjant Jaroniec jest wszystkim bardzo dobrze znany, bynajmniej w naszym powiecie 🙂jeździ nieoznakowanym BMW, i czesze każdego po kolei, aż szczena opada 🙂wyrabia normę wszystkich policjantów

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Redakcja WP skontaktowała się z łukowską policją, która potwierdziła, że do zdarzenia doszło. Okazało się jednak, że zatrzymany funkcjonariusz prowadził działania operacyjne. Obecnie sprawa jest wyjaśniana.

Źródło: WP Moto

 

Jaka jest Twoja reakcja?
70%
7%
0%
4 Komentarze
 • Mateusz
  20 czerwca 2018 at 20:46

  Obszarze zabudowanym, nie terenie.

 • Janusz
  21 czerwca 2018 at 10:21

  nie ‚bynajmniej’ na miły Bóg , co za analfabeci….

 • Robal_pl
  21 czerwca 2018 at 10:25

  Tak, tak. Prowadził działania operacyjne… Oczywiście…

 • Robert
  14 lipca 2018 at 08:44

  W ogóle ciekawy temat 🙂 Przecież samochód służbowy nieoznakowany Policji, musi stosować się do przepisów ruchu drogowego dopóki nie wywali koguta na dach, lub inaczej nie uruchomi sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej 😉 Do tego momentu jeśli jedzie niezgodnie z przepisami SAM popełnia przestępstwo, te nieoznakowane radiole z kamerkami dopóki nie odpalą oznakowań ścigając kogoś stwarzają zagrożenie na drodze bo nie sygnalizują swojego niebezpiecznego zachowania na drodze 🙂 Przecież ścigając popełniającego wykroczenie, sami je popełniają i jeszcze pędzą na drugiego często na siłę… Dla mnie każdy nieoznakowany pojazd POLICJI nie sygnalizując swojego statusu pojazdu uprzywilejowanego, łamiąc przepisy ruchu drogowego stwarza zagrożenie i popełnia przestępstwo w majestacie niby prawa które ma Nas chronić na drodze… Powinni to skasować… Takie pościgi w końcu doprowadzą do wielkiej tragedii i ktoś w końcu się obudzi, ale życiem zapłacą niewinni…

Podziel się opinią

lub