Nowa marka motocykli Zontes na Warsaw Motorcycle Show 2020

Egzotyczną markę motocykli i jeszcze bardziej egzotyczne w formie propozycje czterech modeli Zontes będzie można poznać z bliska już w dniach 6-8 marca podczas imprezy Warsaw Motorcycle Show w Nadarzynie.

W ofercie na rok 2020 polski importer produktów marki Zontes - firma Almot, zaprezentuje aż 4 modele motocykli w najnowszych wersjach.
Będzie to rasowy roadster 310V, nacechowany sportowo-turystycznymi akcentami 310X, naked o bardzo dynamicznej linii nadwozia 310R oraz stworzony do jazdy po każdym rodzaju nawierzchni 310T.

Jak łatwo się domyślić wszystkie cztery modele bazują na tej samej platformie, którą tworzy nowoczesna jednostka napędowa. Jest nią singiel o pojemności 312 cm3, w którego głowicy pracują cztery zawory oraz dwa wałki rozrządu, a tuleja cylindra jest wraz samym cylindrem odlewana z lekkich stopów. Ciśnienie sprężania wynosi 12,5:1 i wraz z resztą konstrukcji pozwala generować nieco ponad 35 KM oraz 30 Nm. W motocyklach Zontes dalekowschodni producent zastosował wiele autorskich patentów, a ich bogate wyposażenie potrafi zawstydzić wielu przedstawicieli znacznie wyższych klas motocyklowych.

Nadal nie znamy oficjalnych cen detalicznych, ale importer zapewnia, że zostaną one utrzymane na bardzo konkurencyjnym poziomie. Wiemy już za to jak będzie wyglądać aktualna lista dealerów marki: http://www.zontespolska.pl/dealerzy/
Musimy przyznać, że jesteśmy bardzo ciekawi, jak Zontes zostanie odebrany przez polski rynek i z jakimś spotka się zainteresowaniem. Jedno jest pewne. Te maszyny na pewno będą wyróżniać się z tłumu.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

[trending]

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Nowosc zontes to silnik 300.
    Motocykle firmy Zipp, sprzedawane juz od dawna w naszym kraju to wlasnke Tayo Zontes. Kupilem taki 5 lat temu – model vz-1.
    I niczym sie nie roznil od bartona, junaka czy rometa.
    Ale wspominam dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button