125 ccm
Aktualnie czytasz:
Motocykl Romet Arrow Fly 125 ccm już w sprzedaży
2

Portfolio motocykli 125 ccm marki Romet wzbogaciło się o kolejny jednoślad. Arrow Fly 125 ccm jest już dostępny w salonach sprzedaży. Ten sportowy motocykl dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B wyceniono na 6499 PLN.

Romet Arrow Fly 125 bazuje na znanej już konstrukcji 50 ccm, która przez ostatnie miesiące cieszyła się dość sporym powodzeniem na rynku motorowerów. Prócz pojemności silnika oraz wydechu trudno dostrzec więcej zmian konstrukcyjnych.

Seria Romet Arrow Fly to przede wszystkim design. Trudno nie doszukiwać się tutaj sportowych akcentów podkreślanych przez agresywne kształty lamp, liczne owiewki czy sporych rozmiarów wydech. Emocje potęguje przede wszystkim pozycja za kierownicą, zachęcająca do niepokornego pokonywania kilometrów. Od strony użytkowej pochwalić należy bardzo wydajny, dwutarczowy układ hamulcowy i światła LED.

Podobnie jak w Arrow Fly 50 ccm silnik zasilany jest tradycyjnym gaźnikiem. Ten determinuje powstanie największej wady tej konstrukcji - sporych rozmiarów boczna kopka pokryta chromem, która przez to niepotrzebnie rzuca się w oczy.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Nieco zwiększyła się masa motocykla - 112 kg. Nie wpływa jednak ona na osiągi jednostki. Romet Arrow Fly 125 bez problemu powinien osiągać prędkość do 100 km/h. Maksymalna moc serca tej maszyny osiągana jest przy 7 000 obrotów na minuję i wynosi 9.5 KM, co jest standardem w tej klasie. Silnik został zblokowany manualną, pięciobiegową skrzynią. Całość chłodzona jest powietrzem.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%