125 ccm
Aktualnie czytasz:
Motocykl Romet Arrow Fly 125 ccm już w sprzedaży
2

Portfolio motocykli 125 ccm marki Romet wzbogaciło się o kolejny jednoślad. Arrow Fly 125 ccm jest już dostępny w salonach sprzedaży. Ten sportowy motocykl dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B wyceniono na 6499 PLN.

Romet Arrow Fly 125 bazuje na znanej już konstrukcji 50 ccm, która przez ostatnie miesiące cieszyła się dość sporym powodzeniem na rynku motorowerów. Prócz pojemności silnika oraz wydechu trudno dostrzec więcej zmian konstrukcyjnych.

Seria Romet Arrow Fly to przede wszystkim design. Trudno nie doszukiwać się tutaj sportowych akcentów podkreślanych przez agresywne kształty lamp, liczne owiewki czy sporych rozmiarów wydech. Emocje potęguje przede wszystkim pozycja za kierownicą, zachęcająca do niepokornego pokonywania kilometrów. Od strony użytkowej pochwalić należy bardzo wydajny, dwutarczowy układ hamulcowy i światła LED.

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Podobnie jak w Arrow Fly 50 ccm silnik zasilany jest tradycyjnym gaźnikiem. Ten determinuje powstanie największej wady tej konstrukcji – sporych rozmiarów boczna kopka pokryta chromem, która przez to niepotrzebnie rzuca się w oczy.

Nieco zwiększyła się masa motocykla – 112 kg. Nie wpływa jednak ona na osiągi jednostki. Romet Arrow Fly 125 bez problemu powinien osiągać prędkość do 100 km/h. Maksymalna moc serca tej maszyny osiągana jest przy 7 000 obrotów na minuję i wynosi 9.5 KM, co jest standardem w tej klasie. Silnik został zblokowany manualną, pięciobiegową skrzynią. Całość chłodzona jest powietrzem.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
50%
Interesujące
50%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%