Motocykl Romet Arrow Fly 125 ccm już w sprzedaży

Portfolio motocykli 125 ccm marki Romet wzbogaciło się o kolejny jednoślad. Arrow Fly 125 ccm jest już dostępny w salonach sprzedaży. Ten sportowy motocykl dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B wyceniono na 6499 PLN.

Romet Arrow Fly 125 bazuje na znanej już konstrukcji 50 ccm, która przez ostatnie miesiące cieszyła się dość sporym powodzeniem na rynku motorowerów. Prócz pojemności silnika oraz wydechu trudno dostrzec więcej zmian konstrukcyjnych.

Seria Romet Arrow Fly to przede wszystkim design. Trudno nie doszukiwać się tutaj sportowych akcentów podkreślanych przez agresywne kształty lamp, liczne owiewki czy sporych rozmiarów wydech. Emocje potęguje przede wszystkim pozycja za kierownicą, zachęcająca do niepokornego pokonywania kilometrów. Od strony użytkowej pochwalić należy bardzo wydajny, dwutarczowy układ hamulcowy i światła LED.

Podobnie jak w Arrow Fly 50 ccm silnik zasilany jest tradycyjnym gaźnikiem. Ten determinuje powstanie największej wady tej konstrukcji - sporych rozmiarów boczna kopka pokryta chromem, która przez to niepotrzebnie rzuca się w oczy.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Nieco zwiększyła się masa motocykla - 112 kg. Nie wpływa jednak ona na osiągi jednostki. Romet Arrow Fly 125 bez problemu powinien osiągać prędkość do 100 km/h. Maksymalna moc serca tej maszyny osiągana jest przy 7 000 obrotów na minuję i wynosi 9.5 KM, co jest standardem w tej klasie. Silnik został zblokowany manualną, pięciobiegową skrzynią. Całość chłodzona jest powietrzem.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button