Aktualnie czytasz:
Mój Malagutti Crosser CR1
0
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Zauważyłem, że w serwisie Skuterowo.com niema takiej opcji jak zobaczenie i przeczytanie danych każdego skutera, jaki istniej,e więc chciałby na początek porozmawiać o skuterze marki Malagutti Crosser CR1. Zacznijmy od tego że skuter pochodzi z Włoch, skuter posiada automatyczną skrzynie biegów, elektryczny starter, a prędkość maksymalna to 90 km/h. Jest to drogi skuter - cena to  ok 1,600 do 4,500 (używany). Najdroższe crossery pochodzą z roku 1997, gdyż w ten rok te skutery zostały udoskonalone we wspomniany elektryczny starter i nie trzeba było dokupywać oddzielnie kierunkowskazów. Ja aktualnie posiadam takoą wersję. Moja ocena skutera to 8/10. Dołączam zdjęcie tego sprzętu.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%