Aktualnie czytasz:
Mój Malagutti Crosser CR1
0
 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Zauważyłem, że w serwisie Skuterowo.com niema takiej opcji jak zobaczenie i przeczytanie danych każdego skutera, jaki istniej,e więc chciałby na początek porozmawiać o skuterze marki Malagutti Crosser CR1. Zacznijmy od tego że skuter pochodzi z Włoch, skuter posiada automatyczną skrzynie biegów, elektryczny starter, a prędkość maksymalna to 90 km/h. Jest to drogi skuter – cena to  ok 1,600 do 4,500 (używany). Najdroższe crossery pochodzą z roku 1997, gdyż w ten rok te skutery zostały udoskonalone we wspomniany elektryczny starter i nie trzeba było dokupywać oddzielnie kierunkowskazów. Ja aktualnie posiadam takoą wersję. Moja ocena skutera to 8/10. Dołączam zdjęcie tego sprzętu.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%