Aktualnie czytasz:
Luma rozdaje motocyklowe blokady antykradzieżowe: Weź udział w zabawie
3
Publikacja Sponsorowana

Podczas majówki weź do ręki aparat, zrób jednośladową fotkę i zgarnij za zupełną darmochę jedną z nagród: Dislock Luma 85D albo linkę Luma Enduro 975. Masz czas do 12 maja…

Luma jest hiszpańskim producentem zabezpieczeń antykradzieżowych z ogromnym doświadczeniem. Firma rozpoczęła działalność we wczesnych latach 70 ubiegłego wieku i dzisiaj zabezpieczenia tego producenta sprzedawane są na 5 kontynentach.

Produkty występują w 3 wersjach jakościowych i cenowych:

– seria Enduro to niedrogie, przenośne zabezpieczenia,
– Escudo to produkty z półki średniej/wyższej,
– a seria Solido to synonim bezpieczeństwa.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

W ofercie znajdują się między innymi:

  • disclocki
  •  łańcuchy
  •  kotwy
  •  linki (zapięcia elastyczne)

Motokoce.pl, polski dystrybutor marki Luma daje Wam możliwość przetestowania Discloka 85d lub linki Enduro 975 za zupełną darmochę. Co trzeba zrobić?

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

1. Na adres kontakt@altermoto.pl wysyłacie zdjęcie z majówki z elementem motoryzacyjnym. Pokażcie Nam jak spędziliście tych kilka wolnych dni. Na wycieczkach motocyklowych, skuterem po mieście, na działce z psem a może zwyczajnie w domu przed tv? Pamiętajcie o elemencie motoryzacyjnym (pojazd, kask, może być kurtka, rękawice lub buty motocyklowe… minimum jeden) – czymś co ma związek z Waszą motoryzacyjną pasją.
2. Prócz załącznika prosimy o podanie imienia i nazwiska – te dane będą widniały pod zgłoszoną pracą.
3. Każde Wasze zgłoszenie (możecie wysłać max 3 zdjęcia) będzie umieszczane w galerii konkursowej, gdzie wszyscy będą mogli zobaczyć nadesłane prace, skomentować i „dać lajka”.
4. Będzie Nam miło, jeśli uczestnikami konkursu będą Nasi facebook’owi fani (www.facebook.com/motokoce) oraz Ci, którzy udostępnią konkursową grafikę u siebie na tablicy.
5. Zgłoszenia przyjmujemy do 12.05 do północy. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na Naszej tablicy. Zwycięzce wybiera zespół Altermoto. Za wygraną nagrodę nie przysługuje uczestnikom ekwiwalent pieniężny.
Nagrodą w konkursie jest zabezpieczenie antykradzieżowe firmy LUMA dla zwycięzcy do wyboru:
– disclock 85D LUMA (Klasyczna blokada na tarczę hamulcową. Trzpień z wysokogatunkowej stali hartowanej ma średnicę 7mm. Stalowa obudowa polakierowana jest farbą antykorozyjną na kolor ułatwiający jej zauważenie na tarczy. W zestawie kodowane kluczyki. Wartość nagrody 99zł)
lub
– linka LUMA 975/120 (Elastyczne zapięcie ze zintegrowanym zamkiem 8-dyskowym kryjącym się w twardej obudowie z tworzywa sztucznego. Trzpień zamykający oraz obudowa zamka są na stałe połączone z możliwością zamknięcia na zatrzask. Wartość nagrody 124zł)
Więcej na stronach Motokoce.pl
Publikacja Sponsorowana
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%