Aktualnie czytasz:
Luma rozdaje motocyklowe blokady antykradzieżowe: Weź udział w zabawie
3
Publikacja Sponsorowana

Podczas majówki weź do ręki aparat, zrób jednośladową fotkę i zgarnij za zupełną darmochę jedną z nagród: Dislock Luma 85D albo linkę Luma Enduro 975. Masz czas do 12 maja…

Luma jest hiszpańskim producentem zabezpieczeń antykradzieżowych z ogromnym doświadczeniem. Firma rozpoczęła działalność we wczesnych latach 70 ubiegłego wieku i dzisiaj zabezpieczenia tego producenta sprzedawane są na 5 kontynentach.

Produkty występują w 3 wersjach jakościowych i cenowych:

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

– seria Enduro to niedrogie, przenośne zabezpieczenia,
– Escudo to produkty z półki średniej/wyższej,
– a seria Solido to synonim bezpieczeństwa.

W ofercie znajdują się między innymi:

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

  • disclocki
  •  łańcuchy
  •  kotwy
  •  linki (zapięcia elastyczne)

Motokoce.pl, polski dystrybutor marki Luma daje Wam możliwość przetestowania Discloka 85d lub linki Enduro 975 za zupełną darmochę. Co trzeba zrobić?

1. Na adres kontakt@altermoto.pl wysyłacie zdjęcie z majówki z elementem motoryzacyjnym. Pokażcie Nam jak spędziliście tych kilka wolnych dni. Na wycieczkach motocyklowych, skuterem po mieście, na działce z psem a może zwyczajnie w domu przed tv? Pamiętajcie o elemencie motoryzacyjnym (pojazd, kask, może być kurtka, rękawice lub buty motocyklowe… minimum jeden) – czymś co ma związek z Waszą motoryzacyjną pasją.
2. Prócz załącznika prosimy o podanie imienia i nazwiska – te dane będą widniały pod zgłoszoną pracą.
3. Każde Wasze zgłoszenie (możecie wysłać max 3 zdjęcia) będzie umieszczane w galerii konkursowej, gdzie wszyscy będą mogli zobaczyć nadesłane prace, skomentować i „dać lajka”.
4. Będzie Nam miło, jeśli uczestnikami konkursu będą Nasi facebook’owi fani (www.facebook.com/motokoce) oraz Ci, którzy udostępnią konkursową grafikę u siebie na tablicy.
5. Zgłoszenia przyjmujemy do 12.05 do północy. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na Naszej tablicy. Zwycięzce wybiera zespół Altermoto. Za wygraną nagrodę nie przysługuje uczestnikom ekwiwalent pieniężny.
Nagrodą w konkursie jest zabezpieczenie antykradzieżowe firmy LUMA dla zwycięzcy do wyboru:
– disclock 85D LUMA (Klasyczna blokada na tarczę hamulcową. Trzpień z wysokogatunkowej stali hartowanej ma średnicę 7mm. Stalowa obudowa polakierowana jest farbą antykorozyjną na kolor ułatwiający jej zauważenie na tarczy. W zestawie kodowane kluczyki. Wartość nagrody 99zł)
lub
– linka LUMA 975/120 (Elastyczne zapięcie ze zintegrowanym zamkiem 8-dyskowym kryjącym się w twardej obudowie z tworzywa sztucznego. Trzpień zamykający oraz obudowa zamka są na stałe połączone z możliwością zamknięcia na zatrzask. Wartość nagrody 124zł)
Więcej na stronach Motokoce.pl
Publikacja Sponsorowana
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%