Aktualnie czytasz:
Lem i Luma dają kasę za zabawę

Luma, hiszpański producent akcesoriów skuterowych, oraz włoski Lem - jeden z największych udziałowców w rynku kasków wspólnie organizują w Polsce zabawę w której rozdają pieniądze do wydania w sklepach partnerskich.

Zasady są banalnie proste, wystarczy się zarejestrować na stronie konkursowej i grać! Wcielamy się w kierowce motocykla. Naszym zadaniem jest jak najszybsze pokonanie określonej trasy omijając przeszkody, jednocześnie zbierając bonusy. Z początku nie jest łatwo. Potrzebne jest spore wyczucie myszki, którego można nabrać po kilku minutach.

Trzeba się śpieszyć. Luma Xmas Trophy trwa do 5 stycznia.

Zobacz jakie nagrody przygotowali organizatorzy za poszczególne pozycje w rankingu ogólnym (Polska + inne kraje biorące udział w zabawie):

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

  • 1º Voucher 300EUR na produkty LUMA/LEM
  • 2º Voucher 200EUR na produkty LUMA/LEM
  • 3º Voucher 150EUR na produkty LUMA/LEM
  • 4º Voucher 125EUR na produkty LUMA/LEM
  • 5º Voucher 100EUR na produkty LUMA/LEM

Dodatkowo pośród wszystkich uczestników gry rozlosowany będzie miniskuter elektryczny.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Strona zabawy.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
32 Komentarze
1 2 3 4