Aktualnie czytasz:
Kymco People GTi 300
5
 
Czytaj
REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Kymco coraz agresywniej wkracza w rynek maksi skuterów. People GTi to po Agility City i New Dink kolejna miejska propozycja tego koncernu. Seria People zawsze wyróżniała się na drogach. To za sprawą ciekawego designu i świetnych właściwości jezdnych. Głównym walorem miały być: komfort, świetna trakcja i niezawodność. To udało się w modelu 50 i 125. Idąc za ciosem powstały nowe odmiany: GTi 125, 200 i 300. To zupełnie inny już skuter. Nowa deska rozdzielcza, nowy design i innowacyjne rozwiązania w postaci świateł led czy wielofunkcyjnej stacyjki zabezpieczonej przed działaniem warunków atmosferycznych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też umieszczenia gniazdka 12V pod siedzeniem. Właśnie, tylko dlaczego pod siedzeniem?
Cena? 14 900 za wersję z silnikiem o pojemności 300 ccm. Zainteresowani?

Fot.: Kymco Group
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%