Aktualnie czytasz:
Kup dowolny produkt TRW i wygraj wyprawę do Hiszpanii. Tylko 5 miejsc!
0
Publikacja Sponsorowana

Sześć niepowtarzalnych tras z nieskończoną liczbą zakrętów, słońce oraz zapierające dech w piersiach widoki – tak w skrócie opisać można motocyklowy raj, czyli tygodniową wyprawę do Alicante w Hiszpanii do Centrum Testowego Motocykli Yamaha z TRW i Motofiestą.

Teraz Ty możesz wygrać bilet wstępu do tego raju. Wystarczy, że doposażysz swój sprzęt produktami TRW za 150 zł, a następnie wymyślisz trafne hasło, które najlepiej oddaje ducha marki TRW. Wygrywa 5 osób!

Jeśli tylko wybijesz się na wyżyny swej kreatywności to na pewno Ci się uda. TRW to marka z duszą przeznaczona dla osób ceniących sobie indywidualizm i nie zadowalających się tak zwaną „serią” – czyli takich, jak Ty. TRW stawia na zapewnienie ponadprzeciętnych osiągów, poprawę jakości i bezpieczeństwa oferując wysokiej jakości zestawy sprzęgieł, elementy układu hamulcowego, kierownice, podnóżki, zestawy podnoszące i obniżające motocykl oraz dźwignie sprzęgła i hamulca.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Zasady konkursu są proste.

1. Kup do swojego motocykla produkty TRW za 150 zł. Następnie wymyśl hasło, które najlepiej oddaje ducha marki TRW. Zapisz je na karcie konkursowej, którą znajdziesz w swoim salonie motocyklowym, warsztacie lub pobierzesz ze strony Motogen.pl.

2. Wyślij ją na adres Liberty Motors Motogen, ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa wraz z paragonem (może być kserokopia) i etykietą wyciętą z opakowania produktu.

3. My wybierzemy 5 autorów najciekawszych haseł, którzy pojadą na tygodniowy wyjazd do centrum testowego motocykli Yamaha w Hiszpanii, gdzie czekać na nich będą nowe motocykle i niezliczona liczba tras.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Organizatorzy – TRW i Motofiesta – zapewnią Ci przelot, zakwaterowanie, wyżywienie (2 posiłki dziennie), paliwo oraz motocykl Yamaha Tracer MT-09, którym przez sześć kolejnych dni objedziesz całą okolicę pod opieką doświadczonego instruktora znającego doskonale lokalne szosy i bezdroża. Warto walczyć, bo regularna cena tego wyjazdu to 899 euro!

Wybrzeże Costa Blanca to niepowtarzalne i piękne miejsce kuszące nie tylko trasami motocyklowymi, ale również walorami turystycznymi oraz fantastycznymi smakami lokalnej kuchni.

Patronem medialnym akcji jest portal motocyklowy w MOTOGEN.PL
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%