Kup dowolny produkt TRW i wygraj wyprawę do Hiszpanii. Tylko 5 miejsc!

Publikacja Sponsorowana

Sześć niepowtarzalnych tras z nieskończoną liczbą zakrętów, słońce oraz zapierające dech w piersiach widoki – tak w skrócie opisać można motocyklowy raj, czyli tygodniową wyprawę do Alicante w Hiszpanii do Centrum Testowego Motocykli Yamaha z TRW i Motofiestą.

Teraz Ty możesz wygrać bilet wstępu do tego raju. Wystarczy, że doposażysz swój sprzęt produktami TRW za 150 zł, a następnie wymyślisz trafne hasło, które najlepiej oddaje ducha marki TRW. Wygrywa 5 osób!

Jeśli tylko wybijesz się na wyżyny swej kreatywności to na pewno Ci się uda. TRW to marka z duszą przeznaczona dla osób ceniących sobie indywidualizm i nie zadowalających się tak zwaną „serią” – czyli takich, jak Ty. TRW stawia na zapewnienie ponadprzeciętnych osiągów, poprawę jakości i bezpieczeństwa oferując wysokiej jakości zestawy sprzęgieł, elementy układu hamulcowego, kierownice, podnóżki, zestawy podnoszące i obniżające motocykl oraz dźwignie sprzęgła i hamulca.

Zasady konkursu są proste.

1. Kup do swojego motocykla produkty TRW za 150 zł. Następnie wymyśl hasło, które najlepiej oddaje ducha marki TRW. Zapisz je na karcie konkursowej, którą znajdziesz w swoim salonie motocyklowym, warsztacie lub pobierzesz ze strony Motogen.pl.

2. Wyślij ją na adres Liberty Motors Motogen, ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa wraz z paragonem (może być kserokopia) i etykietą wyciętą z opakowania produktu.

3. My wybierzemy 5 autorów najciekawszych haseł, którzy pojadą na tygodniowy wyjazd do centrum testowego motocykli Yamaha w Hiszpanii, gdzie czekać na nich będą nowe motocykle i niezliczona liczba tras.

Organizatorzy – TRW i Motofiesta – zapewnią Ci przelot, zakwaterowanie, wyżywienie (2 posiłki dziennie), paliwo oraz motocykl Yamaha Tracer MT-09, którym przez sześć kolejnych dni objedziesz całą okolicę pod opieką doświadczonego instruktora znającego doskonale lokalne szosy i bezdroża. Warto walczyć, bo regularna cena tego wyjazdu to 899 euro!

Wybrzeże Costa Blanca to niepowtarzalne i piękne miejsce kuszące nie tylko trasami motocyklowymi, ale również walorami turystycznymi oraz fantastycznymi smakami lokalnej kuchni.

Patronem medialnym akcji jest portal motocyklowy w MOTOGEN.PL

Ania Grzelak

Kobieta o nietypowej pasji. Mając trzynastkę na karku jeździła klasycznym Simsonem. W wieku 18 lat kupiła pierwsze 650 ccm. Jej garaż to cały przekrój segmentów od małego skutera, przez maxi Burgman po klasycznego nakeda.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button