KTM 790 Adventure na zdjęciach. Jest MOC!

Sieć obiegły przedpremierowe zdjęcia modelu 790 Adventure. Jest tak dobrze, że... to najprawdopodobniej prototyp. Ale jeśli wersja produkcyjna będzie chociaż zbliżona to już nie mogę się doczekać. 

Klasa średnia jeśli chodzi o motocykle typu adventure nabiera rumieńców. Na dniach poznamy nowe bMW F 850 GS oraz odświeżonego Triumpha Tigera 800. Prędzej czy później też na rynek trafi Tenere 700 (a może kiedyś także Tenere 900?) oraz KTM 790 Adventure. Zdjęcia tego ostatniego właśnie obiegły internet.

Oczywiście, to musi być wersja przedprodukcyjna. Chociażby z tego powodu, że zamiast zegarów KTM posiada przewijak do roadbooka, a płyta pod silnik przypomina te stosowane w rajdach długodystansowych. Ale, jestem przekonany, że model który trafi do produkcji nie będzie różnił się drastycznie.

ZOBACZ TAKŻE: Tak! BMW F 850 GS 2018 na targach EICMA. Pierwsze wideo od BMW

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

790 Adventure, tak jak 790 Duke, który już za rogiem, będzie napędzany zupełnie nową, rzędową dwucylindrówką. Moc ma przekraczać 100 KM.

Najprawdopodobniej 790 Adventure będzie dostępny w dwóch wersjach; szosowej i terenowej wersji "R". Zdjęcia prototypu, patrząc tylko po rozmiarze kół, sugerują, że oglądamy motocykl, któremu bliżej tej drugiej.

Osobiście już nie mogę się doczekać!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button