Aktualnie czytasz:
KTM 790 Adventure na zdjęciach. Jest MOC!
0

Sieć obiegły przedpremierowe zdjęcia modelu 790 Adventure. Jest tak dobrze, że… to najprawdopodobniej prototyp. Ale jeśli wersja produkcyjna będzie chociaż zbliżona to już nie mogę się doczekać. 

Klasa średnia jeśli chodzi o motocykle typu adventure nabiera rumieńców. Na dniach poznamy nowe bMW F 850 GS oraz odświeżonego Triumpha Tigera 800. Prędzej czy później też na rynek trafi Tenere 700 (a może kiedyś także Tenere 900?) oraz KTM 790 Adventure. Zdjęcia tego ostatniego właśnie obiegły internet.

Oczywiście, to musi być wersja przedprodukcyjna. Chociażby z tego powodu, że zamiast zegarów KTM posiada przewijak do roadbooka, a płyta pod silnik przypomina te stosowane w rajdach długodystansowych. Ale, jestem przekonany, że model który trafi do produkcji nie będzie różnił się drastycznie.

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

ZOBACZ TAKŻE: Tak! BMW F 850 GS 2018 na targach EICMA. Pierwsze wideo od BMW

790 Adventure, tak jak 790 Duke, który już za rogiem, będzie napędzany zupełnie nową, rzędową dwucylindrówką. Moc ma przekraczać 100 KM.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Najprawdopodobniej 790 Adventure będzie dostępny w dwóch wersjach; szosowej i terenowej wersji „R”. Zdjęcia prototypu, patrząc tylko po rozmiarze kół, sugerują, że oglądamy motocykl, któremu bliżej tej drugiej.

Osobiście już nie mogę się doczekać!

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
62%
Interesujące
23%
heh...
15%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%