Jest praca: Triumph Warszawa zaprasza!

A może by tak zostać doradcą serwisowym w salonie motocyklowym?

W skrócie
  • Triumph Warszawa da pracę na stanowisku Doradca Serwisowy
  • Stylowe motocykle, dobra atmosfera i kontakt z motocyklistami w gratisie!
Praca szuka motocyklisty/stki? Tak! Możesz dołączyć do zespołu Triumph Warszawa i cieszyć się codziennie towarzystwem brytyjskich jednośladów.
Salon motocyklowy Triumph Warszawa poszukuje energicznej osoby, w której żyłach płynie spora domieszka wysokooktanowej benzyny na stanowisko Doradcy Serwisowego. Osoby umiejącej zapanować nad kilkoma sprawami naraz, nietracącej przy tym z oczu detali. W salonach marki Triumph ceniona jest dobra atmosfera oraz wysoka jakość obsługi klienta tak, aby chciał po prostu wracać.

Triumph Warszawa oferuje pracę

Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy Triumph Warszawa i stać się częścią legendarnej brytyjskiej motocyklowej marki, wyślij swoją aplikację!
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu
  • Kosztorysowanie oraz rozliczanie napraw
  • Sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki
  • Kontrola jakości prowadzonych napraw
  • Nadzór nad efektywnym wykorzystywaniem możliwości przerobowych serwisu
  • Obsługa systemu zamówień części i akcesoriów
Wymagania:
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta w dziale serwisu
  • Wiedza z zakresu usług serwisu motoryzacyjnego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość branży motocyklowej
  • Wysoka kultura osobista, entuzjazm, pasja
  • Zaangażowanie, inicjatywa i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Czynne prawo jazdy kat. A i B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Co w zamian?
  • Zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę dla prestiżowej marki motocyklowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.