Suzuki Moto Szkoła 2021: Pierwsze tegoroczne szkolenie już 22 maja!

Suzuki Moto Szkoła to szkolenia z techniki jazdy organizowane nieprzerwanie od 15 lat

W skrócie
  • Rusza 15. już edycja szkoleń z techniki jazdy dla fanów motocykli Suzuki
  • Pierwsze szkolenie w ramach projektu Suzuki Moto Szkoła 2021 już 22 maja na torze Jastrząb!

Kto już brał udział w Suzuki Moto Szkole, ten wie ile dobrego dają te szkolenia. Kto jeszcze nie miał okazji się o tym przekonać, ten ma szansę szybko nadrobić zaległości, bo właśnie rusza Suzuki Moto Szkoła 2021!

Wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego Suzuki Motor Poland wspólnie z firmą Allianz zapraszają na piętnastą edycję Moto Szkoły. Popularny projekt szkoleniowy dla posiadaczy wszystkich jednośladów z logo Suzuki rozpocznie się już w maju.

Suzuki Moto Szkoła: tu się nauczysz!

Suzuki Moto Szkoła to projekt szkoleniowy dla posiadaczy motocykli Suzuki bez względu na wiek i pochodzenie motocykla. Jego głównym założeniem jest doskonalenie techniki jazdy motocyklem w ramach poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Program szkolenia obejmuje między innymi: naukę bezpiecznego pokonywania zakrętów, doskonalenie toru jazdy, określenie punktów skrętu, szczytu zakrętu, a także sprawne operowanie gazem i hamulcem.

Doskonalony przez lata program szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, a doświadczona kadra instruktorska zapewnia osobistą opiekę nad uczestnikami. Całodniowe szkolenia odbywają się na profesjonalnych obiektach w dni wolne od pracy. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje specjalny certyfikat.

 

Projekt sygnowany logo Suzuki to jedyny tak długo prowadzony projekt na rynku, skupiający posiadaczy jednej marki. W tym roku rusza 15. edycja Suzuki Moto Szkoły, a firma Allianz po raz kolejny jest Oficjalnym Partnerem wydarzenia.

 

Tegoroczna edycja Suzuki Moto Szkoły rozpocznie się już 22 maja na Autodromie Jastrząb. Aktualny grafik szkoleń oraz formularze zapisów znajdują się na stronie internetowej: suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wyznawcy Suzuki, zapisujcie się, bo ręczymy że warto!

Suzuki Moto Szkoła 2021 HARMONOGRAM:

Data Miejsce szkolenia
22.05.2021 TOR JASTRZĄB
23.05.2021 TOR JASTRZĄB
19.06.2021 TOR JASTRZĄB
27.06.2021 AUTODROM POMORZE
04.07.2021 STEEL RING TRINEC
09.07.2021 TOR STARY KISIELIN
25.07.2021 TOR JASTRZĄB
15.08.2021 TOR JASTRZĄB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button