Aktualnie czytasz:
Jazda po marihuanie i wydalanie THC. Przechodzenie zniżek OC/AC #27 Social Jednoślad.pl
2

Dziś o czasie wydalania THC z organizmu i śmiganiu po zapaleniu marihuany. Co nam za to grozi? Do tego nieco o tak zwanym „hodowaniu” zniżek na OC i AC oraz rejestrowaniu większej pojemności jako motocykl 125 ccm.

Pretekstem do rozmowy o marihuanie w połączeniu z codzienną jazdą na motocyklu było Wasze pytanie przesłane na social@jednoslad.pl. Wydaje mi się, że warto Was przestrzec przed faktem, iż standardowe testy na obecność THC w organizmie są interpretowane przez policję czy prokuraturę „zerojedynkowo”. Albo jest, albo nie ma. Szkopuł w tym, iż metabolity marihuany utrzymują się nawet tygodniami w naszym organizmie. Mimo, iż od zapalenia trawki minęły już 2 tygodnie to możemy zostać posądzeni o prowadzenie pod wpływem narkotyków. Przez ten absurd w Polsce odebrano już setki praw jazdy, a kilkanaście osób zostało skazanych za spowodowanie wypadku pod wpływem.

Poznajcie pozostałe pytania nadesłane do nas w komentarzach i mailach:

 
Czytaj
REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

QQ: Cześć mam takie pytanie czy zniżki OC wypracowane na skuterze 50 przejdą mi w przyszłości na samochód lub inny większy motocykl np. 125

kami kadze: W Polsce wejdzie zakaz sprzedawania nowych motocykli dwusuwowych… a jak zaś będzie z nowymi częściami do takich moto? Czy będą one produkowane i sprzedawane?

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Mały Szary Człowiek: Mam pytanie. Mam 15 lat i chciałbym kupić skuter 50cm3 czy mógłbym jeździć na karcie rowerowej czy muszę wyrobić moto-rowerową

Ebidebi: Chciałem, żebyście poruszyli temat jazdy po trawie. Trafiłem u Was na artykuł o THC i jego metabolizowaniu. Debilizmem moim zdaniem jest to, że nawet 2 tygodnie po paleniu można nas posądzić o jazdę pod wpływem.

Wojciech11: Czy warto kupić 200 zarejestrowane na 125? Mnóstwo takich ofert w Internetach

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe ughr
  10 sierpnia 2016 at 13:03

  Dobre żarty, ja się boje jeździć normalnie, jak pada deszcz to jadę jak pizd……a max 60km/h, w dodatku cały czas trzeba być skupionym i przewidywać co się może za chwile wydarzyć na drodze, ka rozumiem że to lekarstwo ale nie wyobrażam sobie po tym jazdy na skuterze.
  W tym sezonie przejechałem już ponad 4000 km, nauczyłem się kilku sztuczek i nabrałem wprawy ale i tak uważam że dużo mi jeszcze brakuje aby jeździć dobrze.

  A Wy palicie i jeździcie swoimi skuterkami, jak Wam idzie taka jazda?

 • Zdjęcie profilowe anonim
  10 sierpnia 2016 at 12:26

  Nic nie palę, nie biorę, nie wdycham. I nie wsiadam za stery dzień po piciu (czegokolwiek w większej ilości niż duże piwo, może dwa).