Suzuki Gladius: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Suzuki Gladius to handlowa nazwa motocykla Suzuki SFV650. Jego produkcja ruszyła w Japonii w 2009 roku. Była to maszyna przeznaczona głównie na rynek europejski. Suzuki Gladius to motocykl typu naked bike.

Suzuki Gladius wyposażony jest w czterosuwowy silnik typu widlastego. Posiada on po cztery zawory na cylinder, których z kolei jest dwa. Pojemność skokowa tego silnika to 645 cm3. Moc maksymalna Suzuki Gladius wynosi 72 KM przy 8400 obrotach na minutę. Moment obrotowy natomiast to 64 Nm przy 6400 obrotach na minutę.

Skrzynia biegów w tym modelu jest sześciostopniowa. W Suzuki Gladius poprawiono względem poprzednika synchronizatory skrzyni biegów, dzięki czemu pracuje ona znacznie płynniej. Miały też na to wpływ poważne modyfikacje mechanizmu pracy sprzęgła.

Suzuki Gladius waży 202 kilogramy na sucho. Ma 2130 mm długości oraz 760 mm szerokości.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Największą zaletą motocykla jest jego wygląd. Postawiono na odświeżony, atrakcyjny design. Kolory spośród których mógł wybierać klient były żywe i bardzo soczyste. Dla wielbicieli klasyki w ofercie znajdował się również czarny model. Dwukolorowe siedzenie zgrabnie komponowało się z całością. Jest szerokie i wygodne oraz lekko pochyłe.

Suzuki Gladius: Dane techniczne

Dane techniczne: Suzuki Gladius
Marka Suzuki
Model Gladius
Inna nazwa Suzuki SFV650
Silnik jednosuwowy, czterocylindrowy chłodzony cieczą
Rok rozpoczęcia produkcji 2009
Moc maksymalna 72 KM
Ilość miejsc 2
Moment obrotowy 64 Nm przy 6400 obr/min
Rozruch elektryczny
Waga 202 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button