Aktualnie czytasz:
Suzuki Gladius: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne
0

Suzuki Gladius to handlowa nazwa motocykla Suzuki SFV650. Jego produkcja ruszyła w Japonii w 2009 roku. Była to maszyna przeznaczona głównie na rynek europejski. Suzuki Gladius to motocykl typu naked bike.

Suzuki Gladius wyposażony jest w czterosuwowy silnik typu widlastego. Posiada on po cztery zawory na cylinder, których z kolei jest dwa. Pojemność skokowa tego silnika to 645 cm3. Moc maksymalna Suzuki Gladius wynosi 72 KM przy 8400 obrotach na minutę. Moment obrotowy natomiast to 64 Nm przy 6400 obrotach na minutę.

Skrzynia biegów w tym modelu jest sześciostopniowa. W Suzuki Gladius poprawiono względem poprzednika synchronizatory skrzyni biegów, dzięki czemu pracuje ona znacznie płynniej. Miały też na to wpływ poważne modyfikacje mechanizmu pracy sprzęgła.

Suzuki Gladius waży 202 kilogramy na sucho. Ma 2130 mm długości oraz 760 mm szerokości.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Największą zaletą motocykla jest jego wygląd. Postawiono na odświeżony, atrakcyjny design. Kolory spośród których mógł wybierać klient były żywe i bardzo soczyste. Dla wielbicieli klasyki w ofercie znajdował się również czarny model. Dwukolorowe siedzenie zgrabnie komponowało się z całością. Jest szerokie i wygodne oraz lekko pochyłe.

Suzuki Gladius: Dane techniczne

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Dane techniczne: Suzuki Gladius
MarkaSuzuki
ModelGladius
Inna nazwaSuzuki SFV650
Silnikjednosuwowy, czterocylindrowy chłodzony cieczą
Rok rozpoczęcia produkcji2009
Moc maksymalna72 KM
Ilość miejsc2
Moment obrotowy64 Nm przy 6400 obr/min
Rozruchelektryczny
Waga202 kg
Jaka jest Twoja reakcja?
29%
0%
29%