Jak działa technologia trzech świec w Bajaj Dominar 400?

Fakt, wideo prezentuje wykorzystanie technologii trzech świec z modelu Pulsar 200, ale zasada jest bardzo podobna. W takim razie jak działa technologia trzech świec w Bajaj Dominar 400?

Wykorzystywane w nim trzy świece zapłonowe zapewniają najlepszą pracę i wydajność procesu spalania, a tym samym uzyskiwania energii potrzebnej do napędu w swojej klasie. Praca potrójnego zapłonu kontrolowana jest przez moduł ECU, który zarządza pracą całego silnika. Daje to o 50% szybsze i bardziej zoptymalizowane spalanie w warunkach częściowego obciążenia. Wynikiem zapłonu trzyświecowego są niedoścignione osiągi i maksymalna ekonomika paliwowa, a także obniżona emisja.

Więcej informacji na Bajaj Polska.

Bajaj Dominar 400 – ciekawe publikacje:

Bajaj Dominar 400: Pierwsze wrażenia z jazdy, wnioski i ocena. Testujemy najtańszą 400-kę na A2

Bajaj wraca szturmem do Polski. Dominar 400 za 14999 zł

To była przygoda życia z Bajaj Dominar 400 w Indiach: Prolog

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

 1. Osobiście uważam, że D400 to świetna propozycja dla posiadaczy A2, porządnie wykonany, wspaniale prezentujący się w trasie i przestępny cenowo. Brawo Bajaj!

  1. Zgadzam się z Tobą, a miałeś już okazję go przetestować ? Ja póki co zapatruję się na udział w szkoleniu na torze w Łodzi 😀

  2. Bardzo się ciesze, że tak ciepło Dominar400 został przyjęty. Byłeś już na jeździe testowej Wibor?

   Pozdrawiam,
   Piotrek
   Doradca Online Bajaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button