Jak działa technologia trzech świec w Bajaj Dominar 400?

Fakt, wideo prezentuje wykorzystanie technologii trzech świec z modelu Pulsar 200, ale zasada jest bardzo podobna. W takim razie jak działa technologia trzech świec w Bajaj Dominar 400?

Wykorzystywane w nim trzy świece zapłonowe zapewniają najlepszą pracę i wydajność procesu spalania, a tym samym uzyskiwania energii potrzebnej do napędu w swojej klasie. Praca potrójnego zapłonu kontrolowana jest przez moduł ECU, który zarządza pracą całego silnika. Daje to o 50% szybsze i bardziej zoptymalizowane spalanie w warunkach częściowego obciążenia. Wynikiem zapłonu trzyświecowego są niedoścignione osiągi i maksymalna ekonomika paliwowa, a także obniżona emisja.

Więcej informacji na Bajaj Polska.

Bajaj Dominar 400 - ciekawe publikacje:

Bajaj Dominar 400: Pierwsze wrażenia z jazdy, wnioski i ocena. Testujemy najtańszą 400-kę na A2

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Bajaj wraca szturmem do Polski. Dominar 400 za 14999 zł

To była przygoda życia z Bajaj Dominar 400 w Indiach: Prolog

Inne publikacje na ten temat:

6 opinii

 1. Osobiście uważam, że D400 to świetna propozycja dla posiadaczy A2, porządnie wykonany, wspaniale prezentujący się w trasie i przestępny cenowo. Brawo Bajaj!

  1. Zgadzam się z Tobą, a miałeś już okazję go przetestować ? Ja póki co zapatruję się na udział w szkoleniu na torze w Łodzi 😀

  2. Bardzo się ciesze, że tak ciepło Dominar400 został przyjęty. Byłeś już na jeździe testowej Wibor?

   Pozdrawiam,
   Piotrek
   Doradca Online Bajaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button