I zlot fanów motocykli Moto Guzzi V85TT w Polsce

Fani Moto Guzzi V85TT, łączcie się!

W skrócie
  • I Zlot Moto Guzzi V85TT Polska już w maju
  • Impreza odbędzie się w Cierszewie k. Płocka

Jesteś właścicielem Moto Guzzi V85TT, innego turystycznego Moto Guzzi, lub chciałbyś stać się szczęśliwym posiadaczem takiego motocykla? To wydarzenie z pewnością jest dla Ciebie. I. zlot Moto Guzzi V85TT Polska już za miesiąc!

Bezprecedensowa impreza organizowana jest przez forum Moto Guzzi V85TT Polska, którego Partnerem jest Moto Guzzi Polska (firma Liberty Corp. Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor Moto Guzzi w Polsce). Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-22 maja 2022 w Cierszewie k. Płocka.

I Zlot Moto Guzzi V85TT Polska: to brzmi dumnie!

Na uczestników czekają 2 noclegi w pięknym i urokliwym miejscu otoczonym lasami, a także brzegiem Wisły. Centralne położenie pozwoli w łatwy sposób dojechać każdemu, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dodatkowo na miejscu czekają dwie kolacje grillowe, jedna z koncertem zespołu bluesowo-rockowego, a druga w imprezowym DJ-skim stylu.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

W sobotę do wyboru jest przejazd trasami wokół Płocka, w dwóch wariantach; całkowicie asfaltowymi drogami lub asfalt + elementy off-roadu. Dla pozostałych istnieje możliwość wypożyczenia kajaków i podróż przez piękne okolice rzeki Skrwy. Do tego prezentacja nowych modeli V85TT, jazdy testowe, a także konkurs z nagrodami. I co najważniejsze – oczywiście fantastyczna atmosfera.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przeczytaj też:

Moto Guzzi V85 TT: najdziwaczniejszy motocykl turystyczny jakim jeździłem?

Link do forum V85TT Polska: https://www.facebook.com/groups/v85ttclubpoland

Link do wydarzenia (tylko dla zgłoszonych na forum): https://www.facebook.com/events/514410660324430?ref=newsfeed

Link do zapisów: https://forms.gle/A1sytZ6uUR98GhE36

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: [email protected]

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button