Aktualnie czytasz:
Honda Elite: Uważaj w zakrętach
6
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Jak się okazuje małe skutery mają poważną wadę: Podczas pokonywania zakrętów może dojść do zahaczenia podwodziem i/lub boczną podstawką. W tym przypadku Honda świetnie pokazuje czym zbyt głębokie manewrowanie może grozić. W tym przypadku prócz uszkodzeń skutera czy zgubionych butów nic się nie stało, a naprawdę wiele nie brakowało. Zwróćcie uwagę na fakt, że zaraz za barierkami znajduje się przepaść.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe qazwsxedc
  24 czerwca 2010 at 07:42

  Uważam, że ostatnio stanowczo za dużo jest tutaj crashów- to napewno nie przyciąga nowych adeptów skuterów…

 • Zdjęcie profilowe Gorzki
  24 czerwca 2010 at 12:09

  Ja tam nogi raczej nigdy nie wystawiam.

 • Zdjęcie profilowe
  hiroshima
  23 lipca 2010 at 23:10

  Trzeba być świadomym ryzyka, gdy się kupuje skuter. A co do przykładu to raczej łatwo otrzeć centralną podstawką albo nóżką, za pomocą której stawia się skuter na centralce. Sam miałem tak w chińczyku, że w zakrętach – w które lubiłem się głęboko składać – obcierałem nóżką o asfalt. Trafić w takim momencie na studzienkę i lot murowany.

 • Zdjęcie profilowe Gizmo123
  6 sierpnia 2010 at 19:55

  Jakby nie kask to uderzenie w tą barierkę nie było by takie miłe..

 • Zdjęcie profilowe Daniello102
  30 sierpnia 2010 at 22:17

  Sam kilka krotnie przytarłem tzw. nóżka o asfalt. Tyle że to były nasze polskie ciasne ronda. No i wiadomo inne prędkość. Jakoś nie mam zaufania do malutkich 13″ w skuterze aby się kłaść dosyć mocno.

 • Zdjęcie profilowe Im_Jurek
  11 kwietnia 2014 at 15:49

  Czas na mały odkop.

  Ale właśnie dlatego jestem przeciwnikiem robienia gleby w skuterze, czy obniżania zawieszenia ( co innego środka ciężkości 🙂 )