Aktualnie czytasz:
Formuła E 2019: Harley-Davidson wkracza do rywalizacji razem z Virgin Racing
0

Zespół Formuły E – Envision Virgin Racing – ogłosił, że firma Harley-Davidson, jedna z najbardziej ikonicznych na świecie marek produkujących motocykle, zgodziła się na wieloletnią umowę sponsorską.

Umowa ta odzwierciedla zaangażowanie i pasję firmy Harley-Davidson, jeśli chodzi o przewodzenie w gwałtownie rozwijającym się segmencie pojazdów elektrycznych. Firma z entuzjazmem dzieli się z coraz większą liczbą odbiorców sugestywnymi i nowymi doświadczeniami w zakresie osiągów pojazdów elektrycznych.

Envision Virgin Racing jest jednym z założycielskich zespołów w Formule E, a jednocześnie takim, który odniósł największe sukcesy. Formuła E to pierwsza na świecie seria wyścigów samochodów w pełni elektrycznych, stanowiąca jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin sporów motorowych. Zespół uczestnicząc w mistrzostwach, uzyskał ponad 700 punktów, zwyciężył aż 8 razy, a 23 razy stawał na podium. Ostatnio stał się pierwszym zespołem, który odniósł zwycięstwo we wszystkich pięciu dotychczasowych sezonach. W nadchodzący weekend ekipa Envision Virgin Racing – obecnie druga w klasyfikacji drużynowej – weźmie udział w kolejnych zawodach w Paryżu. 

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jesienią 2019 r. pierwszy motocykl elektryczny firmy Harley-Davidson będzie dostępny w sprzedaży. To pierwszy pojazd z szerokiej gamy pojazdów elektrycznych firmy. Jest dowodem na prawdziwość deklaracji firmy Harley-Davidson, że chce ona przewodzić elektryfikacji motocykli poprzez oferowanie pełnego wachlarza pojazdów elektrycznych na dwóch kołach – od jednośladów dla najmłodszych użytkowników, po maszyny dla motocyklistów, których interesuje wysoka wydajność pojazdów elektrycznych klasy premium. 

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Marc McAllister, wiceprezes ds. planowania i portfolio produktów, powiedział:

Pojazdy elektryczne są tematem numer jeden podczas rozmów na temat mobilności w przyszłości, a przyszłość dzieje się już teraz. Ogromnie cieszymy się ze współpracy z ekipą Envision Virgin Racing, jednym z pomysłodawców wyścigów Formuły E będących najwyższą formą sportów motorowych z udziałem pojazdów z napędem elektrycznym. Współpraca z zespołem, z którym dzielimy pasję, profesjonalizm i zaangażowanie, jeśli chodzi o pojazdy elektryczne, będzie niezwykle ekscytująca.

Sylvain Filippi, dyrektor zarządzający Envision Virgin Racing, powiedział:

Z ogromną przyjemnością witamy w grupie naszych partnerów tak legendarną markę, jaką jest Harley-Davidson. Harley-Davidson dzieli naszą pasję rozwijania najnowocześniejszych technologii i zrównoważonej mobilności. Wspólnie możemy ją zaprezentować na dwóch i czterech kołach. Harley-Davidson jest także czwartym głównym partnerem zespołu w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W ubiegłym roku współpracę podczas ePrix Paryża ogłosił Stanley Black & Decker, jesienią zrobił to Audi Sport, a firma Genpact dołączyła w grudniu.

Więcej informacji o Envision Virgin Racing jest dostępnych w witrynie www.envisionvirginracing.com. Informacje o firmie Harley-Davidson znajdziesz na www.harley-davidson.pl.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%