Dzień Chłopaka 2014 (30 września): Co kupić na Dzień Mężczyzny? Prezenty dla motocyklisty

Twój chłopak, mąż, narzeczony jest fanem jednośladów i nie może żyć bez swoich dwóch kółek? Skuterowo.com podpowie jaki prezent warto kupić na Dzień Chłopaka 2014, który już 30 września.

Oczywiście wszystko zależy od kasy jaką chcesz/możesz przeznaczyć na prezent z okazji dnia chłopaka. Postaramy się spojrzeć na temat dość szeroko – od naprawdę drogich prezentów po takie nieco mniej skromniejsze. W końcu liczy się pamięć, a nie ilość wydanych pieniędzy na upominek.

1. Zaczynamy z grubej rury. Twój mężczyzna będąc fanem skuterów/motocykli z pewnością słyszał o marce SHOEI. Tobie to nic nie mówi? Nie szkodzi. Wiedz, że to Mercedes wśród kasków. Płacisz nie tylko za prestiż, ręczny, japoński montaż, ale przede wszystkim za bezpieczeństwo. Twój chłopak będzie wniebowzięty na ten widok.

SHOEI NXR: Cena: Około 2000 PLN.

manos-libres-_6431_0_intercomunicador-bluetooth-twiins-pareja2. Sporo śmigacie razem? Często masz ochotę krzyczeć “zwolnij!”, “jak jedziesz?!” – dzięki intercomowi Bluetooth Twiins D3 Kit możecie “rozmawiać” ze sobą w trakcie jazdy. To rozwiązanie mam dwie zalety – dajesz chłopakowi możliwość słuchania radia w trakcie jazdy, odbieranie telefonów, a nawet sparowania zestawu z GPSem. Drugi plus to fakt, że teraz będziesz mogła ględzić non stop, również podczas jazdy na moto.

Zestaw jest prosty w montażu i można go ładować poprzez zwykły kabel USB.

Bluetooth Twiins D3 Kit: Cena: 389,00 PLN.

3. Zegarek Yamaha na rękę TW924 Tech 45 marki TW Steel. W tym przypadku mocno szalejemy, ale prezent również wyjątkowy, tym bardziej jeśli Twój chłopak jest sympatykiem tej japońskiej marki. W tym przypadku nie tylko wygląd ma znaczenie. Znajdziemy tutaj najwyższej jakości mechanizm Miyota, logo YZR-M1 i wygrawerowane logo Yamaha Factory Racing na tylnej części koperty, silikonowy pasek Yamaha Racing Blue uzupełnia sportowy wygląd zegarka.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Zegarek TW924 Tech 45 Yamaha Racing: Cena: 2 220,00 PLN.

4. Chusta/windstopper Buff. Buff to już legenda. Firma ma w swojej kolekcji dziesiątki rodzajów/wzorów chust również ze specjalnymi membranami chroniącymi przed deszczem i wiatrem. Można przebierać również wśród produktów dedykowanym stricte motocyklistom – są dostępne buffki z odblaskami lub w jaskrawych kolorach.

Chusta Buff: Od 59 PLN.

5. Kosmetyki. Nie, nie takie – mamy na myśli środki pielęgnacji motocykli i motorowerów. Możesz pomyśleć nad zakupem np. pasty do polerowania elementów metalowych, szamponu, wosku do plastików czy smaru do łańcucha (upewnij się wcześniej czy moto Twojego chłopaka w ogóle ma łańcuch).

Kosmetyki motocyklowe: Cena: Od 10 PLN/szt.

6. Karta podarunkowa na paliwo. Na większości stacji możesz nabyć tak zwaną “kartę podarunkową” o różnych nominałach. Podaruj swojemu facetowi to co najbardziej pragmatyczne i da najwięcej szczęścia – paliwo!

karta paliwowa

Karty podarunkowe: Cena: różne nominały, od 50 PLN.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button