Damski kombinezon Rebelhorn Rebel Lady – jedyna taka jednoczęściówka

Nowość marki Rebelhorn dla fanek sportowej jazdy

W skrócie
  • Rebel Lady - nowy kombinezon jednoczęściowy dla dziewczyn kochających sportowe maszyny

Rebelhorn zaprasza do zapoznania się z nowością w swojej skórzanej sportowej kolekcji. Jest nią damski kombinezon Rebel Lady. Co powinnaś o niej wiedzieć?

Rebel Lady został uszyty z miękkiej bawolej skóry. Została ona zupełnie inaczej wyprawiona niż w męskim modelu, dzięki czemu jest milsza w dotyku. Komfort zapewniają też obszerne perforowane fragmenty oraz panele elastyczne. A miękka i oddychająca podszewka mesh oraz kanał wentylacyjny wewnątrz garbu zapewniają odpowiednie chłodzenie.

Rebelhorn Rebel Lady: Bezpieczeństwo w pięknym wydaniu

Ochraniacze slimline na łokciach i barkach(SAS-TEC CE-level 2) idealnie dopasowują się do ciała podczas jazdy. A ochraniacze kolan (SAS-TEC CE-level 2), bioder (SAS-TEC CE-level 1) i kości ogonowej dają jeszcze większe poczucie bezeceństwa. Kombinezon jest nie tylko bezpieczny, lecz także wytrzymały. Przeszyto go podwójnymi i potrójnymi aramidowymi nićmi, dodano wzmocnienia Superfabric, a newralgiczne miejsca mają dodatkową warstwę Kevlaru. A jeśli dodamy do tego taliowanie i układ kolorów podkreślający kobiece kształty, zyskamy produkt, po którym widać, że zaprojektowały go kobiety (Speed Ladies) dla kobiet!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

O marce:

Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do motocykli, jakości i innowacji, ale przede wszystkim z pasji do maksymalnego bezpieczeństwa. Zamiłowanie do perfekcji w połączeniu ze zbuntowanym charakterem pozwoliły stworzyć projektantom nową kolekcję w 4 liniach: turystycznej, ulicznej, klasycznej i sportowej.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button