Aktualnie czytasz:
Castrol POWER1: Jeszcze lepsze przyspieszenie!
0

Zupełne nowe formulacje Power 1 4T i Power 1 Racing 4T zostały opracowane, aby silnik miał jak największą moc. Marka Castrol ogłosiła wprowadzenie na rynek nowych linii produktów Castrol POWER1 Racing oraz Castrol Power 1 4T, opracowanych z użyciem najnowocześniejszych formulacji, wspieranych ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji środków smarnych do motocykli i przetestowanych zgodnie z aktualną technologią Castrol przeznaczoną do motocykli najnowszej generacji.

Nowe formulacje zapewniają lepsze osiągi, co jest bezpośrednim wynikiem zastosowania ulepszonych technologii i ulepszenia produktu. Wszystkie warianty produktów POWER 1 4T oraz POWER 1 4T Racing zostały wprowadzone na rynek w nowych, poprawionych wersjach, z nowymi formulacjami. Ponadto przeprowadzono nowe testy, w wyniku których uzyskano dowody dotyczące produktów POWER 1 4T SCOOTER, które można wykorzystać dla podkreślenia ich zalet.

Castrol POWER1 Racing 4T powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie marki Castrol w wyścigach. Testy dowiodły, że w nowy olej Castrol POWER1 Racing 4T z technologią Race Derived Technology™ zachowuje swoją wytrzymałość i zapewnia doskonałe przyspieszenie w warunkach wyścigowych. Nie gęstnieje przy wysokich temperaturach, zachowując swoją lepkość, tak aby zapewnić silnikowi jak największą moc. Został sprawdzony w trudnych warunkach wyścigów. Po dystansie ponad 40 000 km silnik miał 94% początkowej mocy maksymalnej, co zapewnia osiągi niezbędne w wyścigach, przy zachowaniu ochrony silnika.

Nowy Castrol POWER1 4T 10W z technologią Power Release Technology™ wyróżnia się na tle produktów konkurencyjnych, ponieważ optymalizuje tarcie, co z kolei zapewnia miłośnikom motocykli jeszcze lepsze przyspieszenie już przy najmniejszym ruchu manetki gazu. Podczas wewnętrznych, 3-etapowych testów* przyspieszenia Castrol, przy wykorzystaniu 4-cylindrowego silnika wyczynowego nowy Castrol POWER1 4T 10W-40 pozwolił przyspieszać lepiej o 6,6 sekundy niż konkurencyjny produkt 10W-40 oraz o 2,8 sekundy lepiej niż poprzednia formulacja. Castrol POWER1 4T 15W-20W z technologią Power Sustain Technology™ zarządza ciepłem i tarciem generowanym a dzięki odporności na utlenianie przy wysokich temperaturach moc jest na stałym poziomie.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Castrol POWER 1 SCOOTER 4T to produkt opracowany specjalnie pod kątem wymagań silników skuterów. Temperatura silnika skutera może być aż o 15 stopni wyższa niż silnika motocykla — dlatego olej musi dobrze sobie radzić w wysokich temperaturach i redukować tarcie w silniku, aby pomóc w uzyskaniu jego maksymalnej mocy. W przeprowadzonych przez Castrol testach symulacji przyspieszenia Castrol POWER 1 SCOOTER 4T z technologią Scootek Technology™ wykazał, że pojazd z nowym olejem przyspiesza szybciej niż z referencyjnym olejem testowym, wyprzedzając go aż o 1,6 metra w ciągu zaledwie 30 sekund. Dokładne, wewnętrzne testy przyspieszenia wykazały, że olej zapewnia lepsze przyspieszenie już przy najmniejszym ruchu manetki gazu.

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Nowa linia produktów POWER1 powstała, ponieważ wiemy, jak ważne dla miłośników jazdy motocyklem jest płynne przyspieszenie. Jest skierowana do właścicieli różnych typów motocykli, którzy muszą reagować na często zmieniające się warunki jazdy, tak aby stale zapewniać im jak najlepsze osiągi.

*Test na dystansie 5,2km

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%