Brixton Motorcycles w Polsce. Nowe, klasyczne 125-ki 

Brixton to młoda, europejska marka odwołująca się do najlepszych, brytyjskich tradycji budowania motocykli. Poznajcie nowe, klasycznie wyglądające 125-ki marki Brixton. 

Jeśli szukacie klasycznie wyglądającego motocykla 125 w brytyjskim stylu, to mamy gotowe rozwiązanie: Brixton. Z jednej strony motocykle Brixton wyglądają jak wyciągnięte z innej epoki, z drugiej oferują zupełnie nowoczesne rozwiązania takie jak CBS, LED-owe oświetlenie czy w końcu ekonomiczne, japońskie jednostki napędowe. 

Brixton BX 125 Classic / Scrambler / Cafe

W swojej ofercie Brixton posiada całą gamę ciekawych 125-ek, w różnych odmianach. Bazowym modelem jest Brixton BX 125 Classic, który – jak sama nazwa wskazuje – oferuje najspokojniejsze podejście do tematu klasycznego motocykla 125. Czterosuwowa, chłodzona powietrzem jednostka cylindrowa posiada elektroniczny wtrysk paliwa, co jest gwarancją oszczędności. BX 125 generuje 8,3 kW, na pokładzie ma elektroniczne zegary, LED-owe oświetlenie i naprawdę niezły wygląd.

Ale.. jeśli chcecie dodać nieco szczypty ekstrawagancji, to ten sam model dostępny jest w odmianach Cafe i Scrambler. Pierwsza to rasowy cafe racer, z niską kierownicą, bufiastymi oponami i sportowym zadupkiem. Scrambler posiada dodatkowe osłony, kostkowe opony i wygodną, wyprostowaną pozycję – w sam raz do zwiedzania offroadowych szlaków. 

Brixton BX 125 Felsberg

Szukacie towarzysza na dłuższe wypady? Brixton posiada w ofercie coś zupełnie unikatowego – klasycznie wyglądający motocykl 125 o offroadowym charakterze, który posiada sakwy i bagażnik. Marka reklamuje zresztą model jako sposób na podróżowanie „jak za dawnych lat”. Oczywiście Felsberg posiada spełniającą normy emisji spalin jednostkę napędową z wtryskiem, CBS i LED-owe oświetlenie. Więc to połączenie klasycznego wyglądu, klasycznych idei i nowoczesnej technologii.

Wszystkie modele Brixton będzie można oglądać podczas targów Warsaw Motorcycle Show w PTAK Expo w Nadarzynie. Już w najbliższy weekend. 

Źródło: brixton-motorcycles.com 

[trending]

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Jest piękny, naprawdę najfajniejsze i najwygodniejsze 125, jakie widziałem i na jakich siedziałem. Wszystkie wersje na tym samym silniku, ale to żadne japońskie jednostki napędowe, tylko chińczyki (pytałem dzisiaj gościa z Almotu). Niestety nie dowiedziałem się, z której konkretnie fabryki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button