125 ccm
Aktualnie czytasz:
Brixton Motorcycles w Polsce. Nowe, klasyczne 125-ki 
2

Brixton Motorcycles w Polsce. Nowe, klasyczne 125-ki 

autor: Przemysław Borkowski28 lutego 2019

Brixton to młoda, europejska marka odwołująca się do najlepszych, brytyjskich tradycji budowania motocykli. Poznajcie nowe, klasycznie wyglądające 125-ki marki Brixton. 

Jeśli szukacie klasycznie wyglądającego motocykla 125 w brytyjskim stylu, to mamy gotowe rozwiązanie: Brixton. Z jednej strony motocykle Brixton wyglądają jak wyciągnięte z innej epoki, z drugiej oferują zupełnie nowoczesne rozwiązania takie jak CBS, LED-owe oświetlenie czy w końcu ekonomiczne, japońskie jednostki napędowe. 

Brixton BX 125 Classic / Scrambler / Cafe

W swojej ofercie Brixton posiada całą gamę ciekawych 125-ek, w różnych odmianach. Bazowym modelem jest Brixton BX 125 Classic, który – jak sama nazwa wskazuje – oferuje najspokojniejsze podejście do tematu klasycznego motocykla 125. Czterosuwowa, chłodzona powietrzem jednostka cylindrowa posiada elektroniczny wtrysk paliwa, co jest gwarancją oszczędności. BX 125 generuje 8,3 kW, na pokładzie ma elektroniczne zegary, LED-owe oświetlenie i naprawdę niezły wygląd.

Ale.. jeśli chcecie dodać nieco szczypty ekstrawagancji, to ten sam model dostępny jest w odmianach Cafe i Scrambler. Pierwsza to rasowy cafe racer, z niską kierownicą, bufiastymi oponami i sportowym zadupkiem. Scrambler posiada dodatkowe osłony, kostkowe opony i wygodną, wyprostowaną pozycję – w sam raz do zwiedzania offroadowych szlaków. 

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Brixton BX 125 Felsberg

Szukacie towarzysza na dłuższe wypady? Brixton posiada w ofercie coś zupełnie unikatowego – klasycznie wyglądający motocykl 125 o offroadowym charakterze, który posiada sakwy i bagażnik. Marka reklamuje zresztą model jako sposób na podróżowanie „jak za dawnych lat”. Oczywiście Felsberg posiada spełniającą normy emisji spalin jednostkę napędową z wtryskiem, CBS i LED-owe oświetlenie. Więc to połączenie klasycznego wyglądu, klasycznych idei i nowoczesnej technologii.

Wszystkie modele Brixton będzie można oglądać podczas targów Warsaw Motorcycle Show w PTAK Expo w Nadarzynie. Już w najbliższy weekend. 

Źródło: brixton-motorcycles.com 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
50%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
50%
  • Robert
    1 marca 2019 at 11:59

    Gdzie jest dostępny w Polsce ?

  • pst
    3 marca 2019 at 21:59

    Jest piękny, naprawdę najfajniejsze i najwygodniejsze 125, jakie widziałem i na jakich siedziałem. Wszystkie wersje na tym samym silniku, ale to żadne japońskie jednostki napędowe, tylko chińczyki (pytałem dzisiaj gościa z Almotu). Niestety nie dowiedziałem się, z której konkretnie fabryki.