BMW G 310 R: Dane techniczne, cena i opinie

Stworzony z myślą o wygodnej jeździe w miastach tętniących życiem. Jego zwinność ułatwi nam omijanie samochodów stojących w korkach. Lekki i wysokościowo uniwersalny motocykl, dzięki czemu mogą na nim komfortowo podróżować zarówno osoby niskie, jak i te wyższej postury.

Sportowy charakter tego motocykla jest widoczny i słyszalny na każdym kroku. Wyróżnić możemy przednią owiewkę sportową z mocnym, przednim reflektorem oraz elementy wykończeniowe całego motocykla. Design może naprawdę zapierać dech w piersiach.

 

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. a co tu pisac mam niedawno ten motocykl ,slysze juz lozysko oporowe od sprzegla i mechanicy mowiamze tlumik jest oberwany ,okaze sie na serwisie bo jade

  2. lozysko wyciskowe sprzegla jak halasowalo tak halasuje w serwisie powiedzieli ze trzeba poczekac i obserwowac co dalej ,,,,dziwne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button