Aktualnie czytasz:
BMW C 600 Sport w teście ŚM
0

Po prezentacji nowych skuterów BMW, która odbyła się na poprzednich targach EICMA w Mediolanie w 2011 r. byłem pod ich ogromnym wrażeniem. BMW podeszło do tematu kompleksowo i iście po niemiecku – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Może nawet nie sam skuter wywarł na mnie wrażenie, lecz cała zbudowana wokół niego otoczka. I nie chodzi mi o marketingową ideologię, lecz o wszystko, czego skuterzysta potrzebuje, a co nie jest samym jednośladem.

BMW solidnie przygotowało się do ponownego wkroczenia na grunt skuterowy (pamiętamy rewolucyjny model C1, który miał pasy bezpieczeństwa i można było nim podróżować bez kasku). To, co najbardziej przykuło moją uwagę, to fakt, że klient decydując się na skuter, być może pierwszy jednoślad z silnikiem w życiu, może nie tylko wyjechać z salonu BMW swoim nowym nabytkiem, ale też odziać się od stóp do głów nie opuszczając pomieszczenia, w którym wcześniej kupił swoje X5 czy M3. Nie musi nawet wiedzieć, że istnieją sklepy motocyklowe, do których trzeba by się udać, aby wyposażyć się w kask, rękawice, buty, spodnie itd. Wszystko ma podane jak na tacy, na stojakach przeznaczonych dla klientów, decydujących się na zakup jednego ze skuterów BMW.

W sumie, choć u nas nie brak tych, którzy gotowi są ściśle przestrzegać poprawności politycznej, pozwolę sobie na szczyptę angielskiego humoru twierdząc, że „BMW swoimi skuterami wprowadza w życie plan ostatecznego rozwiązania kwestii Burgmana i T-Maxa”.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Czytaj dalej:  BMW C 600 Sport | Zachwyt limitowany

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
100%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%