Bilety na Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro 2024/2025 już w sprzedaży!

Czas na ekscytujące przeżycia i ryczące silniki! Rozpoczęła się sprzedaż biletów na inauguracyjną rundę Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro, która odbędzie się 14 grudnia w PreZero Arenie w Gliwicach.

Start sezonu w Gliwicach

14 grudnia PreZero Arena Gliwice będzie gospodarzem pierwszej rundy sezonu 2024/2025, gdzie najlepsi zawodnicy świata staną do rywalizacji o pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

Ceremonia otwarcia / fot. Agencja Sport UP

Gwiazdy SuperEnduro na starcie

W Gliwicach zobaczymy największe gwiazdy SuperEnduro, w tym:

  • Billy Bolt (GBR) – czterokrotny Mistrz Świata, ikona SuperEnduro, którego umiejętności zapierają dech w piersiach fanom na całym świecie.
  • Jonny Walker (GBR) – Mistrz Ameryki i legenda sportów motocyklowych, który z każdym rokiem stawia coraz wyżej poprzeczkę.
  • Dominik Olszowy (POL) – Mistrz Świata Juniorów, nasz rodak i duma, który ambitnie walczy o podium w klasie Prestige.

Powrót Tadeusza Błażusiaka?

Czy po rocznej przerwie na torze zobaczymy sześciokrotnego Mistrza Świata, Tadeusza Błażusiaka? Póki co organizator nie zdradza szczegółów, ale pisze:

Wszystkich polskich kibiców z pewnością dręczy też pytanie o jedno z najważniejszych nazwisk tej dyscypliny – czy po rocznej nieobecności zobaczymy w akcji naszego rodaka, sześciokrotnego Mistrza Świata Tadeusza Błażusiaka? Na ten moment możemy jedynie zdradzić, że pracujemy nad tym – więcej informacji na ten temat spodziewajcie się w najbliższych miesiącach.

Oferta EARLY BIRDS

Dla tych, którzy chcą być częścią tego niesamowitego wydarzenia, organizator przygotował specjalną ofertę EARLY BIRDS. Do 30 czerwca bilety we wszystkich kategoriach cenowych są dostępne o 20 PLN taniej.

Limitowane bilety na sesję treningową

W sprzedaży są również limitowane bilety na sesję treningową, która odbędzie się od 11:00 do 15:00. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć zawodników podczas testowania toru i wybierania najlepszych linii przejazdu:

Sesja treningowa to wyjątkowa szansa na udział w oficjalnych treningach wydarzenia (w godzinach 11:00 – 15:00). Oglądaj z najlepszego sektora, jak topowi zawodnicy po raz pierwszy testują przeszkody, wybierają najlepsze linie przejazdu i ścierają się na torze z głodnymi zwycięstwa rywalami.

Przeczytaj też:

Polska gospodarzem dwóch rund Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro! Grudzień w Katowicach i luty w Łodzi będą gorące!

Nie przegap tej okazji!

Zarezerwuj swoje miejsce i przeżyj niesamowite emocje, kibicując najlepszym zawodnikom SuperEnduro na świecie. Dołącz do nas i rozpocznijmy nowy sezon Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w PreZero Arena Gliwice!

Plakat Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2024/2025

Gdzie kupić bilety?

Bilety są dostępne na:

Dodatkowe informacje znajdziesz na:

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Sport UP.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button