Polska gospodarzem dwóch rund Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro! Grudzień w Katowicach i luty w Łodzi będą gorące!

W skrócie
  • Już 14 grudnia w gliwickiej PreZero Arenie zainaugurowany zostanie nowy sezon Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2024/2025. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie najlepszych zawodników z całego świata, gotowych do rywalizacji w tej widowiskowej dyscyplinie motocyklowej.
  • Po ekscytującym otwarciu w Gliwicach, cykl przeniesie się do Niemiec i Rumunii, zanim ponownie wróci do Polski.
  • Pełny kalendarz Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2024/2025.

Już 14 grudnia w gliwickiej PreZero Arenie zainaugurowany zostanie nowy sezon Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2024/2025. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie najlepszych zawodników z całego świata, gotowych do rywalizacji w tej widowiskowej dyscyplinie motocyklowej. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie najlepszych zawodników z całego świata, gotowych do rywalizacji w tej widowiskowej dyscyplinie motocyklowej.

Kolejne etapy sezonu- Niemcy, Rumunia, Węgry, Wielka Brytania, Francja.

Po ekscytującym otwarciu w Gliwicach, cykl przeniesie się do Niemiec i Rumunii, zanim ponownie wróci do Polski. 1 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejna runda Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro w naszym kraju. To niespotykana sytuacja, ponieważ Polska jest jedynym państwem, które będzie gościć aż dwa przystanki tej prestiżowej serii w jednym sezonie!

Pełny kalendarz Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2024/2025.

  • 14 grudnia 2024 – Gliwice, Polska / PreZero Arena Gliwice
  • 4 stycznia 2025 – Riesa, Niemcy / WT Energiesysteme Arena
  • 18 stycznia 2025 – Cluj-Napoca, Rumunia / BTarena
  • 1 lutego 2025 – Łódź, Polska / Atlas Arena
  • 8 lutego 2025 – Budapeszt, Węgry / MVM Dome
  • 1 marca 2025 – Newcastle, Wielka Brytania / Utilita Arena Newcastle
  • 8 marca 2025 – Liévin, Francja / Arena Stade Couvert de Lièvin

Unikalne emocje i adrenalina.

SuperEnduro to niezwykle dynamiczna i pełna emocji dyscyplina sportowa, która łączy wytrzymałość i umiejętności techniczne zawodników. Każda runda to spektakularne widowisko, które przyciąga tłumy fanów motocykli na całym świecie.

Organizatorzy i partnerzy.

Za organizację rund w Polsce odpowiada Agencja Sport UP, znana z profesjonalizmu i zaangażowania w rozwój sportów motorowych w naszym kraju. Najnowsze informacje można śledzić na Facebooku Agencji Sport UP oraz na oficjalnym profilu SuperEnduro Poland.

Warto zarezerwować bilety, gdy tylko trafią do sprzedaży i przygotować się na niezapomniane sportowe emocje. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button