125 ccm
Aktualnie czytasz:
Barton Huragan 50/125: Zobacz z bliska
2

W tym roku Barton pokazał nowe wersje kolorystyczne skutera Huragan 50. By je zobaczyć wyruszyliśmy na Śląsk. Ten przywitał nas dość chłodno – wiatrem i deszczem. Mimo to w przerwach pomiędzy ulewami „skręciliśmy” kilka ujęć tych maszyn.

Barton Huragan 50 to dość spora konstrukcja o masie własnej powyżej 100 kg. Napędzana jest silnikiem czterosuwowym o mocy 3.8 KM. To połączenie nie zapewnia może sportowych wrażeń, ale za to oszczędza nieco paliwa. W przypadku miejskiej jazdy nie powinniśmy przekroczyć 2.3 L spalanych na dystansie stu kilometrów. Skuter ogólnie sprawia dość dobre wrażenie, zwłaszcza w wersji złotej połączonej z matową czernią.

Wszystkie prezentowane sprzęty sprawiały w czasie jazdy wrażenie dość komfortowych. To zasługa dość dużej kanapy i optymalnego zawieszenia. Cena 3499 PLN wybacza pewne niedoskonałości spasowania i jakości plastikowych elementów. Mimo to wybierając Barton Huragan 50 powinniście być zadowoleni z zakupu.

 

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
100%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
 • Zdjęcie profilowe
  maxell
  31 lipca 2014 at 17:43

  To zbliżenie na wydech w 1:16 mogliście sobie darować. Nie wygląda to dobrze i nie najlepiej świadczy o jakości wykonania 🙂

 • Zdjęcie profilowe sq3llh
  1 sierpnia 2014 at 22:52

  Być może coś konstrukcyjnie uległo zmianom bo wizualnie jest to samo co yb50qt15,sowaII, lub też jak pamietam kingway fonero. Wsio to samo tylko nazwisko inne 😛 co nie zmienia faktu ze ja osobiście bardzo lubię te modele.