Barton Huragan 50/125: Zobacz z bliska

W tym roku Barton pokazał nowe wersje kolorystyczne skutera Huragan 50. By je zobaczyć wyruszyliśmy na Śląsk. Ten przywitał nas dość chłodno - wiatrem i deszczem. Mimo to w przerwach pomiędzy ulewami "skręciliśmy" kilka ujęć tych maszyn.

Barton Huragan 50 to dość spora konstrukcja o masie własnej powyżej 100 kg. Napędzana jest silnikiem czterosuwowym o mocy 3.8 KM. To połączenie nie zapewnia może sportowych wrażeń, ale za to oszczędza nieco paliwa. W przypadku miejskiej jazdy nie powinniśmy przekroczyć 2.3 L spalanych na dystansie stu kilometrów. Skuter ogólnie sprawia dość dobre wrażenie, zwłaszcza w wersji złotej połączonej z matową czernią.

Wszystkie prezentowane sprzęty sprawiały w czasie jazdy wrażenie dość komfortowych. To zasługa dość dużej kanapy i optymalnego zawieszenia. Cena 3499 PLN wybacza pewne niedoskonałości spasowania i jakości plastikowych elementów. Mimo to wybierając Barton Huragan 50 powinniście być zadowoleni z zakupu.

 

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. To zbliżenie na wydech w 1:16 mogliście sobie darować. Nie wygląda to dobrze i nie najlepiej świadczy o jakości wykonania 🙂

  2. Być może coś konstrukcyjnie uległo zmianom bo wizualnie jest to samo co yb50qt15,sowaII, lub też jak pamietam kingway fonero. Wsio to samo tylko nazwisko inne 😛 co nie zmienia faktu ze ja osobiście bardzo lubię te modele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button