Zipp otwiera salon firmowy w Warszawie

Nowo otwarta placówka  w Warszawie ma być miejscem w którym od tego sezonu będzie można nabyć wszystkie produkty oferowane przez Zipp Group: Części zamienne InterScooters, skutery Zipp i Toros, Rowery Limber i akcesoria.

Salon działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, a w soboty 10-14 i mieści się przy ulicy Młodnickiej 52B. Jest to kolejne miejsce w prawobrzeżnej Warszawie, gdzie będzie można zakupić skutery i motorowery sygnowane logo Zipp. Huczne otwarcie odbyło się 3 marca i z tej okazji na miejsce stawiła się cała ekipa Zipp Group. To pierwszy własny salon tej marki. Przedstawiciele firmy zapewniają nas o ogromnym dostępnym na miejscu asortymencie i fachowej obsłudze.

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

7 opinii

 1. Byłem, polecam, mają tam wszystkie modele Zippa chyba we wszystkich kolorach, również tegoroczne nowości (Xrace bardzo ładny), także można się do każdego przymierzyć, oprócz tego mega asortyment części (również tuningowe) i ludzie znający się na rzeczy (w końcu mam naprawiony skuter a już kilku mechaników się głowiło)

 2. Za te pieniądze chińczyk to przesada. A kupując Zippa sponsorujemy cały marketing i te wszystkie inne pierdoły. Identycznie jak kupując produkty Castrola. A inne, tańsze są wcale nie gorsze.

 3. Takie robili wielkie otwarcia, a salon już zlikwidowany.

  Mój e-mail do Zippa >
  “Mam jeszcze takie pytanie odnośnie salonu zippa w Warszawie. Czy owy salon
  przy ulicy Młodnickiej 52B będzie czynny na wiosne? Pytam, bo słyszałem, że
  owy salon jest w trakcie likwidacji(?)”

  E-mail od Zippa >
  “Salon został przeniesiony do Przasnysza na ul. Leszno 40.”

 4. Mam ZIPP-a od nowości ( 50). zrobiłem nim 1366 km. Od początku są z nim kłopoty -przeciekający zbiornik paliwa .odkręcające się elementy (podnóżki lusterka inne takie tam )Ciągle gaśnie KŁOPOT z ustawieniem
  ,,SSANIA” .Po jednej z wizyt w ASO WYSOCKIEGO drugiego dnia gdy syn pojechał po kolegą podczas powrotu odkręciła się podnóżka pasażera.
  OGÓLNIE NIE POLECAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button