Zima na skuterze lub motocyklu: Dla odważnych

A takich wśród Społeczności Skuterowo.com nie brakuje. Mnóstwo wśród nas profesjonalistów, którzy mimo pogody nie poddają się, a wraz nimi ich skutery. Zobaczcie, że zimą na dwóch kółkach też może być fajnie.

To wszystko oczywiście pod warunkiem odpowiedniego przygotowania i siebie i sprzętu. Warto poważnie podejść do tematu odpowiedniego skuterowego ubioru. Tu w końcu nie chodzi wyłącznie o komfort jazdy skuterem czy motorowerem, ale przede wszystkim o nasze własne zdrowie. Inną kwestia pozostaje przygotowanie skutera do zimowej jazdy. Odpowiednia konserwacja i opony zimowe powinny przekonać skuter do tego, aby wytrwał razem z nami do wiosny! Dla bardziej zaawansowanych: Warto przemyśleć temat motokoca.

W oczekiwaniu na nowy sezon może być naprawdę fajnie, tylko popatrzcie…

[nggallery id=75]


Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

9 opinii

  1. Ja już dziś przy temp. 0 stopni z rana na rondzie poczułem jak dupa ucieka ale na szczęście udało się opanować. Teraz pada śnieg, na ulicach chlapa a temp 0.5 stopnia więc jutro chyba wsadzę dupę w autobus do szkoły ;p Temperatura mi nie straszna ale patrząc na fakt jak moje chińskie oponki trzymają na mokrym asfalcie ( nie mówiąc o śniegu ) nie bardzo mnie to zachęca ale sezonu jeszcze napewno nie skończę i tak łatwo się nie dam ! ;)

  2. Dziś jak sobie popierniczałem do szkoły na piechtę usłyszałem jakby ktoś na nartach szusował i co się okazało że to skuter który zaliczył szlifa na oblodzonym asfalcie :)

  3. Nie ma takich zapisów w prawie. Nie zmienia to jednak faktu, że jest strasznie ślisko i oponki zimowe by się przydały (a co najmniej bardzo ostrożna jazda)

  4. Chińczyki to zależy jakie, np mój potrzebuje strzału paliwa z manetki a brata ( model 2012) na dotyk – chińszczyzna jest coraz lepsza

  5. Kierowcy samochodów zmieniają opony, a ja kask. Z otwartego na szczękowy.
    Będzie dobrze. Trzymajmy się manetek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button