Aktualnie czytasz:
Yamaha YZF-R3 2019. Jeszcze lepsza i bliższa R1
0

Yamaha wizualnie unifikuje swoją rodzinę „R”. Obok nowej R125 w przyszłym roku do oferty trafi odświeżona Yamaha YZF-R3 2018. 

Wygląda jak R6 lub R1? Dokładnie o to chodziło! Nowa Yamaha YZF-R3 2019 to kolejny krok w stronę jednolitej rodziny „R”. Zresztą, japoński producent w materiałach reklamowych zaprasza klientów do wkroczenia w „Świat R” - poczynając od małej, nowej na przyszły sezon R125, przez R3 po R6 i R1. 

Co nowego w R3? Przede wszystkim świetny wygląd. Nowa czasza, zbiornik paliwa, lampy, duży, centralny wlot powietrza. Jak wspomniałem wyżej - skojarzenia z R6 i R1 jak najbardziej na miejscu. R3 otrzymała także LED-owe oświetlenie i nowoczesny wyświetlacz LCD. Jednostka napędowa jest przygotowana do zgodności z normą Euro 5, która wchodzi w życie w 2020 roku. Motocykl będzie dostępny w trzech malowaniach, w tym w nowym czarno-białym. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Czekamy na oficjalne dane techniczne od Yamahy. A w międzyczasie zapraszamy do wideo promocyjnego. 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Źródło: Yamaha Motor Europe

Jaka jest Twoja reakcja?
90%
0%
0%