Yamaha YZF-R3 2019. Jeszcze lepsza i bliższa R1

Yamaha wizualnie unifikuje swoją rodzinę „R”. Obok nowej R125 w przyszłym roku do oferty trafi odświeżona Yamaha YZF-R3 2018. 

Wygląda jak R6 lub R1? Dokładnie o to chodziło! Nowa Yamaha YZF-R3 2019 to kolejny krok w stronę jednolitej rodziny „R”. Zresztą, japoński producent w materiałach reklamowych zaprasza klientów do wkroczenia w „Świat R” – poczynając od małej, nowej na przyszły sezon R125, przez R3 po R6 i R1. 

Co nowego w R3? Przede wszystkim świetny wygląd. Nowa czasza, zbiornik paliwa, lampy, duży, centralny wlot powietrza. Jak wspomniałem wyżej – skojarzenia z R6 i R1 jak najbardziej na miejscu. R3 otrzymała także LED-owe oświetlenie i nowoczesny wyświetlacz LCD. Jednostka napędowa jest przygotowana do zgodności z normą Euro 5, która wchodzi w życie w 2020 roku. Motocykl będzie dostępny w trzech malowaniach, w tym w nowym czarno-białym. 

Czekamy na oficjalne dane techniczne od Yamahy. A w międzyczasie zapraszamy do wideo promocyjnego. 

Źródło: Yamaha Motor Europe

[trending]

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button