Aktualnie czytasz:
Yamaha YZF-R3 2019. Jeszcze lepsza i bliższa R1
0

Yamaha wizualnie unifikuje swoją rodzinę „R”. Obok nowej R125 w przyszłym roku do oferty trafi odświeżona Yamaha YZF-R3 2018. 

Wygląda jak R6 lub R1? Dokładnie o to chodziło! Nowa Yamaha YZF-R3 2019 to kolejny krok w stronę jednolitej rodziny „R”. Zresztą, japoński producent w materiałach reklamowych zaprasza klientów do wkroczenia w „Świat R” – poczynając od małej, nowej na przyszły sezon R125, przez R3 po R6 i R1. 

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Co nowego w R3? Przede wszystkim świetny wygląd. Nowa czasza, zbiornik paliwa, lampy, duży, centralny wlot powietrza. Jak wspomniałem wyżej – skojarzenia z R6 i R1 jak najbardziej na miejscu. R3 otrzymała także LED-owe oświetlenie i nowoczesny wyświetlacz LCD. Jednostka napędowa jest przygotowana do zgodności z normą Euro 5, która wchodzi w życie w 2020 roku. Motocykl będzie dostępny w trzech malowaniach, w tym w nowym czarno-białym. 

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Czekamy na oficjalne dane techniczne od Yamahy. A w międzyczasie zapraszamy do wideo promocyjnego. 

Źródło: Yamaha Motor Europe

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
89%
Interesujące
11%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%