125 ccm
Aktualnie czytasz:
Yamaha: Rynek motocykli 125 cm3 wzrośnie kilkukrotnie
1

Dziś Skuterowo.com rozmawia z Joanną Kazanecką z polskiego oddziału Yamaha Motor o prognozach dla polskiego rynku motocykli i skuterów 125. Aktualny, już teraz kształtujący się trend pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość w przypadku całej branży motocyklowej na terenie kraju.
Czy Yamaha Motor odczuwa już skutki ogłoszenia nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, która co prawda jeszcze nie weszła w życie, ale jest już pewna?

Tak, w naszych salonach notujemy zdecydowanie większe zainteresowanie klientów motocyklami i skuterami o pojemności 125 cm3. Klienci czekają na wejście w życie poprawki do ustawy, aby móc jeszcze w tym sezonie przesiąść się z samochodów na jednoślady

– przyznaje Joanna Kazanecka, Marketing & PR Manager Yamaha Motor

Jakie modele Yamaha 125 cieszą się teraz największym powodzeniem?

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Zauważyliśmy, że klienci chętnie wybierają pojazdy premium, takie jak Yamaha X-MAX 125 ABS i edycję specjalną tego modelu – X-MAX 125 ABS Business. Równie dużym powodzeniem cieszy się nasza gorąca nowość Majesty S 125 – elegancki, nowoczesny i praktyczny skuter miejski. Mamy też już liczne rezerwacje na spodziewaną na dniach dostawę rewolucyjnego trójkołowca Tricity. Oczywiście, wielu klientów pyta też o pojazdy z manualną skrzynią biegów – przede wszystkim o przedstawiciela słynnej już rodziny MT,  MT-125 oraz o inspirowanego MotoGP YZF-R125.

Jakie są Wasze prognozy co do wzrostu sprzedaży motocykli Yamaha 125?

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zakładamy, że rynek pojazdów 125 cm3 wzrośnie kilkukrotnie, trudno jednak przewidzieć konkretne liczby, dlatego szykujemy się na różne warianty. Z naszej strony oferujemy najszerszą wśród marek premium ofertę motocykli i skuterów o pojemności 125 cm3, w cenach zaczynających się już od 8800 PLN. Dodatkowo, przygotowujemy specjalny program, który ułatwi kierowcom samochodów rozpoczęcie przygody z jednośladem. Jesteśmy przekonani, że te wszystkie te aspekty przełożą się na zwiększoną sprzedaż pojazdów Yamaha w tej klasie.

Opinia polskiego oddziału Yamaha Motor to kolejne potwierdzenie aktualnej sytuacji na rynku. Polacy przygotowują się do wejścia nowych przepisów w życie. Nastąpi to dokładnie 24.08.2014. Miłośnicy dwóch kółek już teraz decydują się na wybór pojazdów klasy 125 ccm. Pozytywne zmiany odczuwają przedstawiciele wszystkich segmentów rynku – zarówno dystrybutorzy budżetowych motocykli 125, jak i przedstawiciele marek premium.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%