Yamaha MT Tour 2024! Zapisy na letnią edycję już ruszyły.

W skrócie
  • Yamaha zaprasza po raz kolejny na swoje wydarzenie: MT Tour.
  • To okazja, aby przetestować najnowsze modele motocykli Yamahy, od flagowego MT-10 SP po wprowadzające do świata Dark Side of Japan MT-125.
  • Edycja 2024 zawita do Gdańska i Rybnika. W obydwu miastach pojawi się pełna gama motocykli: od flagowego MT-10 SP, przez premierowe modele MT-09 i MT-09 SP, aż po MT-125.
  • Rejestracja już trwa.

Edycja MT Tour 2024: Rybnik i Gdańsk

Yamaha zaprasza po raz kolejny na swoje wydarzenie: MT Tour. To doskonała okazja, aby przetestować najnowsze modele motocykli Yamahy, od flagowego MT-10 SP, przez premierowe modele MT-09 i MT-09 SP, po wprowadzające do świata Dark Side of Japan MT-125. Rejestracja już trwa. Edycja 2024 w czerwcu i lipcu zawita do Gdańska i Rybnika. 

Nowe lokalizacje: Rybnik i Gdańsk

Po raz pierwszy Hyper Nakedy będą testowane w Rybniku; MT Tour zawita tam w dniach 15-16 czerwca 2024. Lokalizacja: przy salonie Yamaha Uliarczyk, ul. Żwirowa 2. Kolejnym przystankiem MT Tour będzie Gdańsk. W dniach 13-14 lipca 2024 przy salonie Yamaha Griffin Motors, ul. Kartuska 378, uczestnicy będą mieli okazję przetestować najnowsze modele.

Przeczytaj też:

Yamaha rusza z cyklem szkoleń. Startuj z dobrymi nawykami jeszcze trwa!

Startuj z Dobrymi Nawykami. Yamaha rusza z bezpłatnym cyklem szkoleń dla początkujących motocyklistów.

Pełna gama motocykli do testów

Podczas MT Tour 2024 do dyspozycji uczestników będzie szeroka gama motocykli. Będzie można przetestować zarówno flagowe modele, jak i najnowsze premiery:

  • MT-10 i MT-10 SP – Yamaha nazywa dziesiątkę królem Hyper Nakedów; w ofercie model MT-10 ze zmodernizowanym silnikiem CP4 oraz MT-10 SP z półaktywnym, elektronicznym zawieszeniem.
  • MT-09 i MT-09 SP – nowe, premierowe modele o agresywnym designie i z kultowym silnikiem CP3, który zapewnia wysokie przyspieszenie i moment obrotowy.
  • MT-07 – bestsellerowy model dostępny będzie w wersjach o pełnej mocy oraz ograniczonej do 35 kW, przeznaczonej dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2.
  • MT-03 i MT-125 – modele przeznaczone nie tylko dla początkujących kierowców, w tym MT-125 dostępny dla posiadaczy samochodowego prawa jazdy.

Łącznie, uczestnicy będą mieli do wyboru aż 20 modeli motocykli przygotowanych do testów na różnych trasach przejazdu.

Rejestracja online

Udział w MT Tour 2024 wymaga wcześniejszej rejestracji online. Każdy uczestnik może wybrać dogodną dla siebie lokalizację, model motocykla odpowiadający jego uprawnieniom i umiejętnościom oraz preferowaną godzinę przejazdu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jeżeli macie ochotę wziąć udział w wydarzeniu, warto zapisać się jak najszybciej. Więcej informacji i zapisy tutaj.

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button