Yamaha MT 125: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Yamaha MT 125 to produkowany od 2014 roku niewielki motocykl skierowany do młodych ludzi. Nowelizacja ustawy o motocyklach typu 125 przyniosła rynkowi wiele dobrego i jednym z owoców tego jest właśnie Yamaha MT 125.

Jest to motocykl typu naked. Profil motocykla zapewnia sportową wyprostowaną sylwetkę jazdy, która z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu.

Bardzo dużą zaletą motocykla Yamaha MT 125 jest wygląd. Zadziorna, nowoczesna i o rozbudowanych wersjach kolorystycznych maszyna wygląda szalenie prestiżowo.

Jednocylindrowy silnik w tej maszynie ma pojemność 125 cm3. Jest czterosuwowy i chłodzony cieczą. Silnik ma moc 15 KM przy 9000 obrotach na minutę. Skrzynia jest 6-biegowa i charakteryzuje się wyjątkowo krótki przełożeniami.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Motocykl wyposażony jest w zaawansowany układ hamulcowy. Zarówno z przodu jak i z tyłu założony jest hamulec tarczowy. Pojemność baku w tym modelu wynosi 11,5 litra. Zbiornik paliwa wykonany jest z kompozytu. Spalanie oscyluje w okolicach 2.5-3 litrów na 100 kilometrów.

Yamaha MT 125 waży 138 kilogramów. Długość motocykla to 1955 mm, a jego szerokość 740 mm.

Niestety dużą wadą motocykla Yamaha MT 125 jest cena. Jak na motocykl przeznaczony dla młodych kierowców cena jest wysoka i w polskich realiach zupełnie niedostępna dla przeciętnego młodego człowieka wkraczającego w świat motocykli.

Yamaha MT 125: Dane techniczne

Dane techniczne: Yamaha MT 125
Marka Yamaha
Model MT 125
Pojemność 125 cm3
Silnik Jednocylindrowy, czterosuwowy
Przeniesienie napędu Łańcuch
Układ zapłonu TCI
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył tarczowy/tarczowy
Rozruch elektryczny

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button