Aktualnie czytasz:
Yamaha MT-07: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne
0

Yamaha MT-07 to motocykl turystyczny, produkowany przez japońskiego producenta. Premiera jednośladu odbyła się w 2013 roku, zaś na rynku pojawił się w roku 2014. Według producenta, maszyna zbudowana była z myślą maksymalnej satysfakcji z jazdy.

Motocykl zaopatrzony jest w 2-cylindrowy, 4-rzędowy silnik chłodzony cieczą o pojemności 689 cm3. Jednostka napędowa została zaprojektowana w oparciu o nowoczesną technologię crossplane z wykorbieniem 270 stopni, która gwarantuje płynną pracę motocykla oraz liniowe oddawanie mocy. Dzięki tej technologii  jednoślad ma doskonałe przyspieszenie oraz może osiągać satysfakcjonujące prędkości. Maksymalna moc silnika wynosi 74,8 KM przy 9000 obr./min, zaś maksymalny moment obrotowy wynosi 68 Nm przy 6500 obr./min.

Motocykl ten charakteryzuje się również niskim zużyciem paliwa. Wyposażony został w smukłą, zwartą ramę rurową, która jest również lekka, co sprzyja łatwości w prowadzeniu.  Konstruktorzy nadali maszynie muskularną, dynamiczną stylistykę z pochylonymi ku przodowi liniami. Dodatkowo zainstalowano 10-ramienne, lekkie obręcze kół, wykonane z aluminium oraz cyfrowy zestaw wskaźników z pokaźnym wyświetlaczem. Maszyna posiada również podwójne, przednie hamulce tarczowe.   Całość tworzy motocykl średniej ciężkości , którego masa w stanie gotowości do jazdy wynosi 179 kg. Jest to motocykl bardzo silny, zwrotny oraz łatwy do opanowania, a także – co ważne – nadaje się do wszechstronnego użytkowania.

Yamaha MT-07: Dane techniczne

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Dane techniczne:Yamaha MT-07
MarkaYamaha
ModelMT-07
Pojemność689 cm3
SilnikDwucylindrowy, czterorzędowy silnik chłodzony cieczą
Przeniesienie napęduŁańcuch
Moc maksymalna74,8 KM
Ilość miejsc2
Hamulec przód/tyłPodwójny tarczowy/tarczowy
Rozruchelektryczny
Wymiary2085 /745 /1090 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry)14 litrów
Masa własna179 kg
Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%