Yamaha MT-07: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha MT-07 to motocykl turystyczny, produkowany przez japońskiego producenta. Premiera jednośladu odbyła się w 2013 roku, zaś na rynku pojawił się w roku 2014. Według producenta, maszyna zbudowana była z myślą maksymalnej satysfakcji z jazdy.

Motocykl zaopatrzony jest w 2-cylindrowy, 4-rzędowy silnik chłodzony cieczą o pojemności 689 cm3. Jednostka napędowa została zaprojektowana w oparciu o nowoczesną technologię crossplane z wykorbieniem 270 stopni, która gwarantuje płynną pracę motocykla oraz liniowe oddawanie mocy. Dzięki tej technologii  jednoślad ma doskonałe przyspieszenie oraz może osiągać satysfakcjonujące prędkości. Maksymalna moc silnika wynosi 74,8 KM przy 9000 obr./min, zaś maksymalny moment obrotowy wynosi 68 Nm przy 6500 obr./min.

Motocykl ten charakteryzuje się również niskim zużyciem paliwa. Wyposażony został w smukłą, zwartą ramę rurową, która jest również lekka, co sprzyja łatwości w prowadzeniu.  Konstruktorzy nadali maszynie muskularną, dynamiczną stylistykę z pochylonymi ku przodowi liniami. Dodatkowo zainstalowano 10-ramienne, lekkie obręcze kół, wykonane z aluminium oraz cyfrowy zestaw wskaźników z pokaźnym wyświetlaczem. Maszyna posiada również podwójne, przednie hamulce tarczowe.   Całość tworzy motocykl średniej ciężkości , którego masa w stanie gotowości do jazdy wynosi 179 kg. Jest to motocykl bardzo silny, zwrotny oraz łatwy do opanowania, a także - co ważne - nadaje się do wszechstronnego użytkowania.

Yamaha MT-07: Dane techniczne

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Dane techniczne:Yamaha MT-07
Marka Yamaha
Model MT-07
Pojemność 689 cm3
Silnik Dwucylindrowy, czterorzędowy silnik chłodzony cieczą
Przeniesienie napędu Łańcuch
Moc maksymalna 74,8 KM
Ilość miejsc 2
Hamulec przód/tył Podwójny tarczowy/tarczowy
Rozruch elektryczny
Wymiary 2085 /745 /1090 mm
Pojemność zbiornika paliwa (litry) 14 litrów
Masa własna 179 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button