3 pomysły na wakacje z Pulsarem. Wybierz model dla siebie

Jeśli planujesz wakacje na motocyklu, na torze czy w mieście, teraz każdy z modeli Pulsar dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Przepiękna pogoda za oknem i wizja wakacji sprawiają, że aż chce się jeździć na motocyklu. Dlatego nie ma na co czekać! Bez względu na pojemność jednośladu należy korzystać z każdej chwili słońca. Na brak motywacji wystarczy przypomnieć sobie takie miesiące jak luty lub marzec. Sposobów na spędzenie wakacji na motocyklu jest kilka, a każdy jest dobry.

Wakacje na motocyklu w mieście

Miejskie życie latem to muzyka na żywo na bulwarach, to festyny, koncerty, wspólne spotkania ze znajomymi. Przemieszczać się po mieście najłatwiej jest na motocyklu, zwłaszcza na motocyklu kategorii 125 ccm. Takim pojazdem może legalnie jeździć każdy kierowca, który posiada prawo jazdy kategorii B. Łatwą w prowadzeniu, miejską 125-ką jest Bajaj Pulsar NS 125. Ten nowoczesny pojazd można kupić w ratach 0% z odroczonym terminem spłaty, a do końca lipca pakiet akcesoriów szczęśliwy na bywa otrzyma gratis. Przyjemność z poruszania się lekkim i zwinnym motocyklem po mieście kosztuje zaledwie 399 zł miesięcznie.

Kolejny plus? Koniec z zastanawianiem się gdzie znaleźć miejsce parkingowe. Bajaj Pulsar NS 125 zmieści się dosłownie wszędzie. 

Wakacje 2019 na motocyklu

125-ka to nie tylko zwinność w mieście, to także bezproblemowy, niedrogi sposób na turystykę. Wycieczka poza miasto nie będzie problemem. Mocne, czterosuwowe jednostki napędowe pozwalają na bezproblemowe utrzymywanie prędkości na poziomie 100 km/h. Wystarczy obrać ciekawy punkt na mapie, spakować plecak i ruszyć ku przygodzie.

Dla motocyklistów posiadających prawo jazdy kategorii A lub A2 jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie Bajaj Pulsar NS 200, który kosztuje 9 999 zł. Ten 24-konny naked bike poradzi sobie nawet z dalszą turystyką czy wakacyjnym wypadem w góry. Gdy słońce przygrzewa w weekend wyjazd w góry to idealny pomysł dla motocyklisty. Kręte drogi, cień drzew i przepiękne widoki. Czego chcieć więcej?

Motocyklem na tor w wakacje

Trzecim pomysłem na spędzenie motocyklowych wakacji jest wypad na tor. Nie trzeba od razu jechać na duży obiekt – wystarczy nieduży tor kartingowy, gdzie regularnie odbywają się treningi dla motocyklistów. Na niewielkim torze pojemność i moc motocykla nie ma znaczenia. Ma za to zwinność i łatwość prowadzenia. Na torze świetnie poradzi sobie sportowy Bajaj Pulsar RS 200. To najtańsze rozwiązanie w klasie, RS 200 kosztuje zaledwie 10 599 zł! Mimo to 25-konna jednocylindrówka sprawi, że uda zawstydzić się motocyklistów nawet na większych jednośladach. Warto dodać, że 200-ki z rocznika 2018 dostępne są w promocyjnych cenach

Jak widać wakacje na motocyklu to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Moto-wakacje nie muszą się też wiązać z dużymi wydatkami. Wszystkie modele Bajaj z rodziny Pulsar łączą świetną cenę, niskie koszty eksploatacyjne z przetestowaną technologią. 

Więcej o motocyklach Bajaj z rodziny Pulsar – www.bajaj.pl

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button