Aktualnie czytasz:
Vespa LX 50: Naj – popularniejszy skuter na świecie?
6
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Chyba nie ma człowieka na świecie, który nie znałby tej konstrukcji choćby ze zdjęć, czy zasłyszenia. LX 50, zwłaszcza o pojemności silnika 50 ccm jest rozpoznawalny na całym świecie. Najbardziej zaskakującym jest fakt, że w wielu przypadkach posiadanie małej Vespy w przydomowym ogródkiem jest podkreśleniem swojego prestiżu. Z drugiej strony nie ma chyba takiej kobiety na świecie, której serce szybciej nie bije widząc czerwoną, różową, landrynkową Vespę.

Jaka jest Twoja reakcja?
50%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  13 maja 2011 at 13:20

  Mojej kobiecie Vespy się nie podobają

 • Zdjęcie profilowe Jakub100001
  13 maja 2011 at 15:52

  W takich skuterach płaci się za znaczek.Moim zdaniem najlepszą marką jest Kymco ponieważ skutery są solidnie zrobione i nie kosztują 12 tysięcy 😉

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  13 maja 2011 at 16:45

  Do tej Vespy podobne są Kymco Like i Sym Fiddle.. W Kymco też płaci się za znaczek, mimo że wyrób jest azjatycki..Może kiedyś ceny Kymco były bardziej atrakcyjne w stosunku do uznanych europejskich i japońskich marek, ale obecnie nie wiele się różnią, a chinol z Tajwanu zawsze będzie chinolem 😉

 • Zdjęcie profilowe HugoBoss
  13 maja 2011 at 17:17

  Nie oszukujmy się że Vespy to skutery tylko do miast z gładkim asfaltem bo kółeczka 10cali na nasze drogi to niezbyt dobry wybór.

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  13 maja 2011 at 22:48

  W tekście chyba powinno być „Z drugiej strony nie ma chyba takiej kobiety na świecie, której serce NIE bije szybciej widząc czerwoną, różową, landrynkową Vespę”. Bo tak jak teraz to znaczy, że laskom nie podobają się Vespy ;).

 • Zdjęcie profilowe vespovip
  14 maja 2011 at 15:23

  albo kobiety sa bez serca…