Triumph Street Scrambler 2017 i wspólna wyprawa na plażę w Esteponie #81 Szybcy i Wolni Vlog

Z czym kojarzą mi się scramblery? Z luzem, upalnym słońcem, palmami, piaskiem i wodą. Dlatego nowym Triumph Street Scrambler wybieramy się o zachodzie na hiszpańskie wybrzeże. Wycieczka jak marzenie i motocykl jak marzenie.

W drodze miałem okazję zapoznać się z dwucylindrową jednostką o pojemności 900 ccm. To 55 KM i aż 80 Nm! Taki moment obrotowy sprawia, że ten niepozorny motocykl staje się bardzo wyrywny. Nie piszecie podań o zmianę prędkości. Niewielki ruch manetki i maszyneria od razu bierze się do pracy. Drugą korzyścią jest świetna elastyczność. W tempie turystycznym zapinasz szósty bieg i cieszysz się ciszą oraz niewielkim spalaniem. Z drugiej strony szkoda od czasu do czasu nie zbić dwóch biegów i posłuchać tego pięknego wydechu.

Po kilkudziesięciu minutach jestem na miejscu. Musicie przyznać, że widoki niezwykłe, tak samo jak design Triumpha. Piękne, czyste linie, balonowe, kostkowane koła no i te wydechy. Trochę niepraktyczne, ale wyglądające re - we - la - cyj - nie! Podoba mi się też czerwona kolorystyka i skrzętnie schowane cyfrowe bebechy. Jest trakcja, wtrysk i ABS. Ergonomia jazdy jest świetna. Miękki zawias, szeroka kanapa pokryta alcantarą, grube gripy i regulowane klamki.

Hamulce również działają świetnie. Na pokładzie zestaw Nissin z dwutłoczkowymi zaciskami. Lepiej używać ich z rozwagą. Jednak moim zdaniem tutaj najważniejsza jest pozycja. Jedziemy wyprostowani i na pełnym luzie. O balans też nie musicie się martwić. Wyczucie Street Scramblera zajmie Wam tylko chwilę.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Triumph Street Scrambler 2017 moim zdaniem to świetny kompan do jazdy po mieście i podróżowania w nieznane. W moim przypadku dosłownie. To był naprawdę urokliwy wieczór w doborowym towarzystwie czerwonego szerszenia. CDN.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button