Triumph Rocket 3 2020: Pierwsze wrażenia - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Triumph Rocket 3 2020: Pierwsze wrażenia

Pierwsze testy nowego modelu Triumpha już za nami! Rocket 3 2020 to zupełnie nowa konstrukcja, która już niedługo pojawi się w polskich salonach. Czy silnik o pojemności 2500 ccm nie był zbyt wielki dla Leszka? 

To jeden z najmocniejszych motocykli jakim w życiu jeździłem! Nawet nie wiem jak to opisać. Ogromny moment obrotowy urywa głowę i to nie w przenośni. 221 Nm, ponad 160 KM, 2,5 litra pojemności - te liczby przytłaczają, zwłaszcza jak się stoi koło motocykl. Ale już po kilku kilometrach okazało się, że Rocket 3 ma podwójną osobowość. Prowadzi się zaskakująco łatwo i masa nie jest wyczuwalna. Do tego fajna pozycja za sterami, zrelaksowana, nie przesadzona. Wydajny układ hamulcowy, komfortowe zawieszenie, świetna kultura pracy. Wszystko to składa się na obraz power cuisera ze świetnymi, brytyjskimi manierami. Bez dwóch zdań zaskakujący motocykl, o którym więcej już niedługo na kanale YouTube Jednoślad.pl - komentuje wyjazd Leszek Śledziński.

Triumph Rocket 3 2020: Więcej informacji

[trending]

 

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button