Tiger Meet Up w Bieszczadach: będzie świetna impreza

Jedyny taki wypad motocyklowy

W skrócie
  • Tiger Meet Up - impreza motocyklowa w sercu Bieszczadów
  • W weekend 10-12 czerwca 2022 znajdziesz świetną okazję by przeżyć motocyklową przygodę w bardzo aktywny sposób

Jeśli nadal szukasz pomysłu na wypad motocyklowy, to mamy bardzo dobrą wiadomość, Triumph Polska wraz z Proenduro.pl organizują spotkanie miłośników Tigerów w Bieszczadach. Tiger Meet Up zaplanowano w terminie 10-12 czerwca, co oznacza, że uczestnicy spędzą cały weekend w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Bazą wypadową będzie hotel Skalny Spa usytuowany w malowniczym miejscu tuż nad samym Jeziorem Solińskim w miejscowości Polańczyk, znajdującym się blisko najlepszych tras motocyklowych w Bieszczadach.

Tiger Meet Up – tygrysy w Bieszczadach

Oficjalny start imprezy zaplanowano na piątkowy wieczór, tak aby dać uczestnikom odpowiednio dużo czasu na przybycie z całej Polski.

Na miejscu czekać będzie na nich prelekcja podróżnicza, która zmotywuje ich do ruszenia dalej w świat, a także będzie to idealny moment na poznanie innych motocyklistów z różnych zakątków Polski.

Sobota będzie dniem pełnym atrakcji. Wspólnie z Proenduro.pl przygotowane zostały zróżnicowane trasy zarówno szosowe, jak i offroadowe, dzięki którym uczestnicy spotkania będą mogli poznać piękne Bieszczady.

Niezależnie od tego jaki styl jazdy preferujesz, na tej imprezie znajdziesz coś dla siebie i świetną zabawę w motocyklowych klimatach.

Motocyklowe i podróżnicze klimaty

Dodatkowo wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli przetestować najnowsze modele Triumpha. W tym tegoroczne nowości: Tigera Sport 660 i Tigera 1200, no i oczywiście nie zabraknie najpopularniejszego motocykla ostatnich dwóch lat Tigera 900.

Oprócz Tygrysów motocykliści będą mieć również możliwość przetestowania innych wyjątkowych modeli z gamy Triumpha.

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przeczytaj też:

Triumph Tiger 1200 2022: Czy BMW R 1250 GS powinno zacząć się bać? [zdjęcia, dane techniczne, opinia, cena]

Poza atrakcjami stricte motocyklowymi, na miejscu będzie można również ​wypożyczyć jacht, kajaki, a także odbyć przejażdżkę taktycznymi pojazdami Ryś, dzięki czemu każdy będzie mógł zasmakować przygody we własnym unikalnym stylu. Pełna wrażeń sobota zakończy się wspólną obiadokolacją przy muzyce, a w niedzielę, po śniadaniu, wszyscy wyruszą z powrotem do domów.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Tiger Meet Up, mogą zgłaszać swój udział bezpośrednio na adres e-mail: [email protected] (zgłoszenia będą przyjmowane do 30.04.2022).

Cena uczestnictwa (2 noclegi ze śniadaniem + 1 obiadokolacja + możliwość przetestowania motocykli marki Triumph) to 440 zł od osoby.

Zapowiada się piękny motocyklowy weekend!

Piotr Ganczarski

Z wykształcenia inżynier mechaniki i budowy maszyn. Motocykle są jego życiowym przekleństwem i chorą miłością. Buduje, przerabia i remontuje jednoślady. Zarówno te nowsze, jak i starsze. Fan motoryzacji i podróżowania na różne sposoby. Oprócz tego lubi pohasać na rowerze i przeczytać dobrą książkę.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button