#TAKTRZAŻYĆ z Arturem Wojsą: już dzisiaj o 20.00 w RRMoto i na YouTube. Blaski i cienie zlotów motocyklowych.

Tęskniliście za #TAKTRZAŻYĆ? Z powodu czerwcówki, poprzedni czwartek mieliśmy wolny, ale dzisiaj wracamy do Was z nową energią i wyjątkowym gościem. Dzisiaj o godzinie 20.00 w studio RRMoto wraz z Arturem Wojsą pochylimy się nad tematem zlotów motocyklowych. Artur, CEO Loud Production, to człowiek ogarniacz, który o zlotach może opowiedzieć nam zza kurtyny. To organizator różnych eventów, w tym Wrocławskich Targów Motocyklowych, Kustom Konwentów, Justin Konwentu i zlotów motocyklowych np. w Maniowie. 

Gość specjalny – Artur Wojsa

Artur Wojsa, CEO Loud Production, to nie tylko organizator, ale także prawdziwy pasjonat motoryzacji. Posiada ogromne doświadczenie w organizacji wielkich imprez i eventów motocyklowych.  To on dba o to, by na imprezach przyciągających setki motocyklistów wszystko było dopięte na ostatni guzik. Organizator, obserwator zza kurtyny, dzisiaj podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami. Wybierając temat który chcieliśmy poruszyć, nie mogliśmy zaprosić kogoś innego!

Temat wieczoru: zloty motocyklowe

Artur podzieli się z nami swoim spojrzeniem, opowie o kulisach i wyzwaniach, które towarzyszą organizacji zlotów. Jak zawsze, będzie i poważnie i śmiesznie.

Poznamy perspektywę organizatora, porozmawiamy o tym, czy zloty mają jeszcze sens, poruszymy problemy z nimi związane, nie pominiemy też tematu uczestników. Jak zmieniają się motocykliści na przestrzeni lat?

Omówimy zarówno jasne, jak i ciemne strony motocyklowych eventów. Porozmawiamy o misji zlotów, znaczeniu integracji środowiska motocyklowego oraz o wyzwaniach, takich jak alkohol i bezpieczeństwo. To będzie wieczór pełen ciekawych informacji i inspirujących historii.

Najważniejsze informacje:

 1. Gościem odcinka będzie Artur Wojsa, CEO Loud Production i organizator wielu eventów, imprez i zlotów motocyklowych.
 2. Dzisiaj na tapecie Zloty Motocyklowe: z perspektywy organizatora i uczestników. Pokażemy ich jasną i ciemną stronę. Porozmawiamy o misji zlotów, imprezach, alkoholu i nie tylko.
 3. Startujemy dziś o godzinie 20:00! Jesteśmy w studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Kto nie może być z nami stacjonarnie, niech dołączy do nas na YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery.
 4. Nagranie spotkania, jak zawsze, można będzie obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Wyjątkowi goście #TAKTRZAŻYĆ

W cyklu #TAKTRZAŻYĆ gościmy wyjątkowe osoby.

Pierwszym gościem serii #TAKTRZAŻYĆ był Leszek Śledziński– czytelnicy portalu Jednoślad.pl, którzy są z nami od samego początku z pewnością kojarzą tę postać. Założyciel, człowiek orkiestra, który od zawsze marzył, aby zostać prawie.PRO. Kiedyś testował dla Was motocykle i akcesoria, a dziś mechaniczne dwa koła zamienił na takie, które napędzane są siłą mięśni. Historia dotycząca założenia strony internetowej o tematyce niewielkich skuterów viralem obiegła Internet, bo takiego początku nikt się nie spodziewał.

Gościem drugiego odcinka był Naval, czyli czynny motocyklista i były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, który przez czternaście lat służył jako operator w zespole bojowym i sporą część tego czasu spędził na misjach zagranicznych biorąc udział w działaniach bojowych. Jego wiedza jest kluczowa nie tylko dla fanów górskich spacerów, ale także dla motocyklistów, którzy mogą się znaleźć w najróżniejszych warunkach. Rozmawialiśmy o tym jak poradzić sobie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, zarówno w trakcie wypraw oraz podróży motocyklowych, ale także w sytuacjach codziennych.

W trzecim odcinku gościł Łukasz Wiercioch. Jest czynnym ratownikiem TOPR. Przez 10 okrągłych lat bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne jako pierwszy wyskakiwał z helikoptera do poszkodowanych, a jeśli akurat nie był potrzebny “Sokole” to niósł pomóc w jaskiniach przy pomocy materiałów wybuchowych. W ten sposób torował drogę i docierał do uwięzionych. Instruktor pierwszej pomocy EFR i uczestnik ćwiczeń wojskowych ANAKON-DA 2016. Jego wiedza jest kluczowa nie tylko dla fanów górskich spacerów, ale także dla motocyklistów, którzy mogą się znaleźć w najróżniejszych warunkach.

Gościem czwartego odcinka był Marek Stan, Włóczykij. Osoba, która po niesamowitych przeżyciach i historiach związanych z służbą w jednostce GROM, postanowiła rzucić wszystko i zrobić coś od dla motocyklistów. Marek Stan jest założycielem dobrze znanej miejscówki o nazwie Bieszczadzka Przystań Motocyklowa, która jest wyjątkowym miejscem dla wszystkich fanów jednośladów i podróży na dwóch kołach.

Z okazji Świąt Wielkanocnych w piątym odcinku wraz z Radosławem Sroką z ekipy The Distinguished Gentelman’s Ride oraz urologiem Piotrkiem Dzigowskim rozmawialiśmy nie tylko o samych motocyklach, ale też o jajkach. Piotrek poruszył temat raka prostaty, opisał proces poprawnego badania się i ewentualnego leczenia. Dodatkowo poruszyliśmy jeszcze jeden temat, który przyświeca filozofii DGR, czyli zapobieganie samobójstwom i poprawie zdrowia psychicznego mężczyzn.

Ciekawi? To tylko część! Zapraszamy do obejrzenia naszych pozostałych odcinków. Zapraszamy na kanał YouTube oraz bloga, gdzie możecie przeczytać więcej.

Przeczytaj też:

Złota era motocyklizmu w Polsce. #TAKTRZAŻYĆ z Lechem Potyńskim. Co wspólnego z motocyklami ma Maluch?

O tym jak Maluch zabił polski motocyklizm – Lech Potyński w Tak Trza Żyć

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto (dziękujemy RRMoto oraz Motul za wsparcie!) w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Garnczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button