#TAKTRZAŻYĆ – odcinek 2 z wyjątkowym gościem już w ten czwartek!

Wywiady, rozmowy, blaski fleszy i wy - spotykamy się co tydzień w RRMoto w Warszawie!

W skrócie
 • Już w najbliższy czwartek drugi odcinek programu live #TAKTRZAŻYĆ!
 • Gościem będzie Naval - były żołnierz jednostki specjalnej GROM, instruktor i motocyklista
 • Widzimy się standardowo w RRMoto o godzinie 20:00 oraz na platformie YouTube

Pierwszy, premierowy odcinek najnowszej serii #TAKTRZAŻYĆ jest już historią, ale zgodnie z obietnicami przed nami kolejny czwartek, a to oznacza, że już 7 marca ponownie spotykamy się wszyscy w RRMoto w Warszawie, gdzie wspólnie przeprowadzimy arcyciekawą rozmowę z naszym kolejnym gościem. Będzie się działo, bo nasze studio odwiedzi Naval!

W poprzednim odcinku oczywiście pojawiły się spore zmiany, ale to właśnie spontaniczność jest nieodłączonym elementem naszej działalności w Internecie i spodziewajcie się, że mniejszych i większych zawirowań na pewno nie zabraknie. Gwarantujemy wam jednak, że nudy nie będzie, a my z naszych gości wyciągniemy wszystkie informacje, które są ciekawe i mogą wam pomóc zarówno w życiu codziennym, jak i motocyklowym. Będzie się działo, a niech potwierdzeniem naszych obietnic będzie kolejny gość, którym będzie Naval.

Pierwszym gościem serii #TAKTRZAŻYĆ był Leszek – czytelnicy portalu Jednoślad.pl, którzy są z nami od samego początku z pewnością kojarzą tą postać. Założyciel, człowiek orkiestra, który od zawsze marzył, aby zostać prawie.PRO. Kiedyś testował dla was motocykle i akcesoria, a dziś mechaniczne dwa koła zamienił na takie, które napędzane są siłą mięśni. Historia dotycząca założenia strony internetowej o tematyce niewielkich skuterów viralem obiegła Internet, bo takiego początku nikt się nie spodziewał. Oczywiście zapis tej rozmowy dostępny jest na naszym kanale YouTube, a my zapraszamy was do obejrzenia!

Najważniejsze informacje:

 1. Drugi odcinek programu programu live #TAKTRZAŻYĆ odbędzie się już w nadchodzący czwartek o godzinie 20:00 w RRMoto w Warszawie.
 2. Gościem programu będzie Naval – były operator jednostki GROM, instruktor i przede wszystkim motocyklista.
 3. Porozmawiamy o motocyklach, ale także jak poradzić sobie w sytuacjach z pozoru bez wyjścia, które pomogą wam również podczas wypraw motocyklowych.
 4. Program będzie można oglądać będąc w RRMoto, ale transmitowany będzie także live na naszym kanale na YouTube.

Obejrzyj pierwszy odcinek programu live #TAKTRZAŻYĆ:

Odcinek 2 i jego gość

Już w najbliższy czwartek gościem naszego studio będzie Naval, czyli były żołnierz Jednostki Wojskowej GROM, który przez czternaście lat służył jako operator w zespole bojowym i sporą część tego czasu spędził na misjach zagranicznych biorąc udział w działaniach bojowych na wodach Zatoki Perskiej, Iraku i w Afganistanie, a także czynny motocyklista. Wielokrotnie odznaczany, w tym najwyższymi odznaczeniami wojskowymi, jakie można otrzymać w Polsce za czyny bojowe poza granicami kraju m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego, Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego, a także Złotą Odznaką GROM-u, która dla żołnierzy JW GROM jest najwyższym zaszczytem. Aktualnie swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera instytucje charytatywne i pozarządowe. Podczas nadchodzącej rozmowy porozmawiamy o tym jak poradzić sobie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, zarówno w trakcie wypraw oraz podróży motocyklowych, ale także w sytuacjach codziennych. Porozmawiamy o jego doświadczeniu z jednośladami i o najciekawszych historiach z życia. To będzie niezwykła rozmowa, z której każdy motocyklista wyciągnie olbrzymią dawkę wiedzy opartą o niewiarygodne doświadczenie.

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button