Skutery 125 cm3 Yamahy. Promocja na najpopularniejsze mode

Jeszcze bardziej mobilni i niezależni w mieście ze skuterami Yamaha na początek sezonu 2019! Tylko do 31 marca najpopularniejsze skutery marki Yamaha o pojemności 125 cm3 z rocznika modelowego 2018 są dostępne w nowych, niższych cenach, a wersje z rocznika modelowego 2019 otrzymały trzeci rok gwarancji gratis. Promocja dotyczy modeli NMAX i XMAX 125 oraz premierowej wersji na 2019 rok – XMAX 125 IRON MAX.

Początek sezonu to dobry moment, by przesiąść się zza kierownicy samochodu na skuter i szybciej oraz skuteczniej przemieszczać się po zatłoczonym mieście i jego najbliższych okolicach. Dlatego też wybrane skutery o pojemności 125 cm3, z rocznika modelowego 2018, do 31 marca 2019 r. są dostępne w niższych, promocyjnych cenach. NMAX i XMAX 125 w malowaniach z 2018 roku można nabyć już 1 000 zł taniej w stosunku do ceny oryginalnej (odpowiednio za 11 900 zł i 18 900 zł).

Z kolei skutery z rocznika modelowego 2019 – NMAX, XMAX 125 w wersji standardowej i jego ekskluzywna wersja IRON MAX przygotowana na nadchodzący sezon – do końca marca br. otrzymują bezpłatnie dodatkowy, trzeci rok gwarancji fabrycznej.

Yamaha NMAX to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają swojego pierwszego skutera. Napędzany 4-suwowym silnikiem Blue Core o pojemności 125 cm3 łączy w sobie wyrazistą stylistykę z wybitnymi osiągami, łatwością manewrowania i niewielkim zapotrzebowaniem na paliwo. Bogate wyposażenie, włącznie z układem ABS sprawia, że ten miejski skuter ze sportowym zacięciem wnosi jakość premium do segmentu modeli kategorii 125 cm3. W dodatku można go prowadzić na prawo jazdy kategorii B.

Yamaha XMAX 125 to miejski skuter inspirowany sportowymi skuterami Yamahy klasy premium. Układ kontroli trakcji i ABS w standardzie zapewniają kontrolę nad jednośladem. Bezkluczykowy system Smart Key oraz ogromny schowek pod kanapą to niezwykła wygoda użytkowania, natomiast wyjątkowy, podwójny reflektor LED i dynamiczna stylistyka podkreślają klasę tego luksusowego modelu. Skuter wyposażony w mocny, dynamiczny i ekonomiczny 4-suwowy silnik o pojemności 125 cm3 charakteryzuje się w dodatku niskimi kosztami eksploatacji.

Również skuter XMAX IRON MAX 2019, wyposażony w silnik o pojemności 125 cm3 może być prowadzony przez posiadacza samochodowego prawa jazdy. Jego nowoczesna, 4-suwowa jednostka napędowa charakteryzuje się dużą wydajnością i dużą niezawodnością. Dzięki wysokiej jakości podwozia, dwuosobowej, komfortowej kanapie i systemom bezpieczeństwa (ABS i TCS), ten należący do segmentu premium model idealnie nadaje się do szybkich wygodnych dojazdów do miejsca pracy i na spotkania.

Więcej informacji w regulaminie promocji.

[trending]

 

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button