125 ccm
Aktualnie czytasz:
Skutery 125 cm3 Yamahy. Promocja na najpopularniejsze mode
0

Jeszcze bardziej mobilni i niezależni w mieście ze skuterami Yamaha na początek sezonu 2019! Tylko do 31 marca najpopularniejsze skutery marki Yamaha o pojemności 125 cm3 z rocznika modelowego 2018 są dostępne w nowych, niższych cenach, a wersje z rocznika modelowego 2019 otrzymały trzeci rok gwarancji gratis. Promocja dotyczy modeli NMAX i XMAX 125 oraz premierowej wersji na 2019 rok – XMAX 125 IRON MAX.

Początek sezonu to dobry moment, by przesiąść się zza kierownicy samochodu na skuter i szybciej oraz skuteczniej przemieszczać się po zatłoczonym mieście i jego najbliższych okolicach. Dlatego też wybrane skutery o pojemności 125 cm3, z rocznika modelowego 2018, do 31 marca 2019 r. są dostępne w niższych, promocyjnych cenach. NMAX i XMAX 125 w malowaniach z 2018 roku można nabyć już 1 000 zł taniej w stosunku do ceny oryginalnej (odpowiednio za 11 900 zł i 18 900 zł).

Z kolei skutery z rocznika modelowego 2019 – NMAX, XMAX 125 w wersji standardowej i jego ekskluzywna wersja IRON MAX przygotowana na nadchodzący sezon – do końca marca br. otrzymują bezpłatnie dodatkowy, trzeci rok gwarancji fabrycznej.

Yamaha NMAX to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają swojego pierwszego skutera. Napędzany 4-suwowym silnikiem Blue Core o pojemności 125 cm3 łączy w sobie wyrazistą stylistykę z wybitnymi osiągami, łatwością manewrowania i niewielkim zapotrzebowaniem na paliwo. Bogate wyposażenie, włącznie z układem ABS sprawia, że ten miejski skuter ze sportowym zacięciem wnosi jakość premium do segmentu modeli kategorii 125 cm3. W dodatku można go prowadzić na prawo jazdy kategorii B.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Yamaha XMAX 125 to miejski skuter inspirowany sportowymi skuterami Yamahy klasy premium. Układ kontroli trakcji i ABS w standardzie zapewniają kontrolę nad jednośladem. Bezkluczykowy system Smart Key oraz ogromny schowek pod kanapą to niezwykła wygoda użytkowania, natomiast wyjątkowy, podwójny reflektor LED i dynamiczna stylistyka podkreślają klasę tego luksusowego modelu. Skuter wyposażony w mocny, dynamiczny i ekonomiczny 4-suwowy silnik o pojemności 125 cm3 charakteryzuje się w dodatku niskimi kosztami eksploatacji.

Również skuter XMAX IRON MAX 2019, wyposażony w silnik o pojemności 125 cm3 może być prowadzony przez posiadacza samochodowego prawa jazdy. Jego nowoczesna, 4-suwowa jednostka napędowa charakteryzuje się dużą wydajnością i dużą niezawodnością. Dzięki wysokiej jakości podwozia, dwuosobowej, komfortowej kanapie i systemom bezpieczeństwa (ABS i TCS), ten należący do segmentu premium model idealnie nadaje się do szybkich wygodnych dojazdów do miejsca pracy i na spotkania.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Więcej informacji w regulaminie promocji.

 

Jaka jest Twoja reakcja?
43%
0%
0%